Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Norus03

Monitor do pracy za maksymalną kwotę 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję monitora nowego, bądź używanego z gwarancją do kwoty 500 zł. Pracuję na starym Samsungu 940N, i jest to bardzo uciążliwe, ze względu na powstające ciągle bóle oczów, jak i mały obszar pracy(tylko 19"). Jeśli ma to znaczenie, to pracuję w programach NX, SolidWorks, oraz programach Cadowskich. Odległość głowy od monitora to 80-90cm. Tył monitora skierowany jest centralnie na duże okno-brak możliwości zmiany położenia przez małe biuro.

Kompletnie nie mam pojęcia, jaki monitor wybrać, na jaką matrycę postawić i o jakich rozmiarach, jakie złącze DP czy HDMI; oraz co sprawi, że oczy będą mniej zmęczone...

Koniecznie chciałbym, żeby była możliwość montażu vesa(uchwyt biurkowy). Proszę również o odpowiedź na pytanie, czy jest sens zakupu okularów do przysłowiowego "komputera". Zapisałem się do okulisty, lecz termin za 2 miesiące, a zmęczenie oczów z dnia na dzień jest coraz większe.

Przeszukałem portal allegro.pl i znalazłem http://allegro.pl/monitor-dell-s2240l-i5409587674.html#tabsAnchor .

Wszystko bylo by dobrze, gdyby nie powłoka matrycy- błyszcząca... :(

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy matryca w LG sprosta upływowi czasu i pracy? Pytam, ponieważ kolega ma monitor IPS od LG, i pare miesięcy po kupnie posypały się peirwsze badpixele. Lecz ze względu na to, że było ich zbyt mało(?) nie mógł tego oddać na gwarancję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...