Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maragast

[Zamknięty]Sprzedam SLI GTX Titan z blokami wodnymi, OKAZJA

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaje swoje dwie karty GTX Titan zakupione 4 kwietnia 2013 r.

Obie karty są zwodowane blokami EK i posiadają zamontowane Backplaty także od EK.

Posiadam prawie cały zestaw, seryjne chłodzenia, pudełka oraz dołączone dwie talie kart, brakuje jedynie podkładek pod mysz jakie wchodziły w skład zestawu.

Przez około miesiąc czasu karty chodziły na standardowym chłodzeniu po czym zostały zwodowane i cały czas chodziły w wydajnym układzie (maksymalne temperatury jakie osiągały nie przekraczały 50 stopni).

 

Cena jaka mnie interesuje za obie karty z blokami i backplatami to 3300zł, jest to cena dla użytkowników tego forum przy zakupie obu kart

 

 

GRATISY:

- Dodatkowo do kart dodaje pełnopinowy kabel DVI (mam dwie długości, standardowe 1,5m oraz 3m).

- W miejsce kart planuję zakupić SLI 980 TI, więc w gratisie oddam jeden z kodów do gry "Batman Arkham Night".

 

 

UWAGI ODNOŚNIE OFERTY:

- prosze nie pisać propozycji z niższą ceną, biorąc pod uwagę wchodzące w zestaw backplaty oraz bloki wodne uważam cenę za uczciwą;

- karty chcę sprzedać najwcześniej pod koniec czerwca, na razie szukam chętnych;

- istnieje możliwośc rezerwacji kart po wpłaceniu zaliczki 300zł, jako zapewnienie będę mógł wysłać jedynie standardowe chłodzenia czy kabel, ale myślę, że jestem osobą na tyle znaną na tym forum i posiadam sporo pozytywnych komentarzy w kwestii sprzedaży róznych rzeczy, że można mi zaufać;

- istnieje możliwość allegro, ale osoba zainteresowana pokrywa koszty wystawienia przedmiotu i prowizję;

- kod na grę "Batman Arkham Night" wysyłam zaraz po zakupie 980 TI, a karty planuję kupić pod koniec lipca/na początku sierpnia.

 

 

 

GALERIA ZDJĘĆ:

 

Karty i bloki wodne zaraz po zakupie:

 

kartyazs5j.jpg

 

blokihws2g.jpg

 

 

Karty w kompie:

 

20140313_133750w4ubh.jpg

 

sam_2976kazlp.jpg

 

 

Testy i temperatury kart po podkręceniu:

 

uppm.jpg

 

 

O karty i wody dbałem, tu ją zdjęcia z płukania bloków:

http://abload.de/img/20140305_160827toj6j.jpg

http://abload.de/img/20140305_180845s9juf.jpg

 

metro2vcpo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...