Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vidmo1443

Telefon sam się wyłącza

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon on dłuższego czasu sam się wyłącza i nie reaguje na nic. Aby go włączyć trzeba wyjąć i włożyć baterię. Telefon nie wyłącza się tak w jakimś szczególnym stanie baterii tylko raz na przykład przy 95% raz przy 20% itd. Robiłem hard reset telefonu ale dalej to samo. Telefon to Overmax Vertis Aim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może czas na serwis?

 

POWODZENIA.

 

Przecież zawsze może oddać na gwarancje do biedronki :)

 

A tak serio to poczytaj jak wgrać system na nowo/ zrobić wipe czy coś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chciałbym się dowiedzieć co się stało z telefonem? Jeden od razu wyjechał z serwisem a drugi prawdopodobnie odpowiedział czytając tylko nazwę tematu. Dzięki, widzę, że wybrałem niestety złe forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od androida jest forum.android i tyle.. Ale mniejsza o to.

 

Nikt wróżką nie jest, serwis najlepsza opcja bo jeśli robiłeś już wipe to najprawdopodobniej nie będzie to wina systemu. Sprawdź jeszcze baterię, oczywiście jeśli masz taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś aplikacja która pokazuje np. wykres z napięciem baterii i po wyłączeniu telefonu sprawdziłbym czy tam napięcie nie spadło czy nie skoczyło co mogłoby wywołać właśnie wyłączenie telefonu. Telefon podłączony do ładowarki się w ten sposób nie wyłączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to nie wina sprzętu lecz androida. To jest tak, że jak telefon leży bezczynnie zablokowany to się wyłączy po jakimś czasie i żeby go włączyć trzeba wyjąć baterię, ale podczas używania nigdy się nie wyłączy. Na moje oko to jest tak, że nie zasilanie się zawiesza czy psuje lecz sam android tak się zwiesza, że nie reaguje na żadne przyciski itd. Kiedyś grzebałem w opcjach programistycznych, teraz je wyłączyłem i narazie problem ustąpił. Zobaczymy na jak długo. Jak problem się będzie powtarzał to spróbuję wgrać od nowa całego androida z oficjalnej strony overmaxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...