Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gontarek

Jaka płyta główna będzie najlepszym rozwiązaniem do mojego zestawu ? I5 4690K

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie proszę o pomoc w doborze ostatniego elementu do mojego zestawu, mam już po prostu dość od kilku dobrych dni męczę się z wyborem ostatniego elementu czym dłużej szukam tym więcej mam wątpliwośći :(

 

 

Oto mój zestaw : http://www.morele.ne...ry/info/Aw5O42/

 

Jaka płytą będzie dobra do tego zestawu ? Chcę robić OC na procesorze.

 

MSI oferuje zwrot 125 zł za zakup tego procesora z kartami z serii Gaming.

 

Asus oferuje najlepsze zwroty bo aż 160zł za zakup kart z wyższej pólki ( np chipset z97

 

AsRock oferuje rowniez zwrot ale tylko na flagowe modele.

 

Jeśli wszystkie podzespoły bedą na jednej fakturze to pewnie nikła szansa, że dostanę zwrot od Intela ??

 

Najbardziej byłem przekonany do Msi z97 G43 Gaming albo MSi z97 Gaming 3 jednak trochę poczytałem i podobno nie warta swojej ceny.

 

Może coś od ASUSA ? Zależy mi żeby byłą stabilna miała dobre chłodzenie i abym mógł podłaczyć do niej karte dzwiekową ( niekoniecznie jeśli będzie miała standardowo dobre audio) no i układ zasilania oczywiscie :)

 

Pozdrawiam dzisiaj chciałbym dokonać już zakupu Dziekuje bardzooo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z97 Gaming 3 z cashbackiem się opłaca jeżeli bardziej od możliwości OC zależy nam na bajerach. Ja bym brał Asrocka Z97 Pro4, tam nie płacisz za super-hiper dźwiękówkę i napis Gaming, a płyta ma wszystko co potrzeba - mocna sekcja, nawet slot M.2 się znalazł.

 

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__katalog_produktow/id_gl__1/id_produktu__5979/__Asrock_Z97_Pro4_Lga1150_/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...