Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dominix1910

Facebook

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie do używających FB, zawsze jak wchodzę sprawdzam czy aktualności są ustawione na najnowsze (irytuje mnie jak samo FB przestawia to na najciekawsze zdarzenia)

dzisiaj po odpaleniu i przestawieniu na najnowsze, mam tylko z 2-3 posty i nic wiecej, niżej mam tylko informacje: "jeżeli dodasz więcej znajomych, w aktualnościach zostanie wyświetlonych więcej zdarzeń."

czy ktoś się z tym spotkał dzisiaj? bo jeszcze wczoraj wszystko było na tip top (pomijając tą irytującą zmianę czasami na najciekawsze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fejs-zbuk działa różnie. Czasami nie ładuje listy tak, jak powinien. Nic więcej z tego nie wynika, możesz szukać odpowiedzi na pytania u fejs-zbukowego supportu, do którego i tak nie ma bezpośredniego dostępu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również to irytuje. Ciągle jest "najciekawsze". Niby skąd wiedzą co jest dla nas ciekawe. Przez to czasami przez 2 dni jest to samo u góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie bookmark z linkiem do "najnowszych" i problem z głowy. Ludzie to jednak mają te problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...