Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość henrix343

Prośba - paragon karty graf.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość henrix343

Witam. Mam prośbę o jakiś skan paragonu zakupu nowej wydajnej karty graficznej >1000zł (może być z innymi akcesoriami lub kilka kart) - najlepiej jakaś duża sieć w stylu komputronik, proline - muszę go przedstawić ojcu kolegi. Jedyne co tam jest w miarę istotne to data zakupu - od luty/marzec/kwiecień tego roku.

 

 

 

Można skan podesłać albo link do skanu na PW. Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paragon nic ci nie da, bo karty lecą na serwis po numerach seryjnych. I tak sklep to sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prośbę o jakiś skan paragonu zakupu nowej wydajnej karty graficznej >1000zł (może być z innymi akcesoriami lub kilka kart) - najlepiej jakaś duża sieć w stylu komputronik, proline - muszę go przedstawić ojcu kolegi. Jedyne co tam jest w miarę istotne to data zakupu - od luty/marzec/kwiecień tego roku.

 

 

 

Można skan podesłać albo link do skanu na PW. Z góry dzięki!

A za to nie jest artykuł :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym wiedzieć na co komu paragon, szczególnie zastanawia mnie fragment "muszę go przedstawić ojcu kolegi". Jakaś że tak powiem machlojka?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henrix343

@SebZMC - nie chodzi o żaden serwis, @ShaDow_Pro kumpel ma nawiedzonego starego co chce tylko nowy sprzęt w komputerze, złowił coś ojcu na allegro ale ten grymasi i robi awanturę. Więc gadka ma być taka, że ja kupiłem i mu dałem. To wszystko. Z tego co się orientuje na paragonie nic nie ma żadnego nazwiska ani w ogóle żadnych danych osobowych, więc chyba to nie problem. Jak jest inaczej wyprowadźcie mnie z błędu.

 

@Kaczkofan machloja - ustawię was do końca życia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast mieszać osoby trzecie zrób kawałek papieru w gimpie... Co za świat, musi być nowe. To niech mu powie, że kiedyś było nowe :D huehue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henrix343

@agent_x007 no tak chciałem zrobić na początku, ze niby kupił z alledrogo z gwarancja. Ale stary sprawdził aukcje. A mojej nie przyjmie - musi być ze sklepu.

 

@mefisto777 no w sumie... ja az takich numerow nie bede robil ale jemu podsune ten pomysl :) "tylko nowe a nie jakieś wyżyłowane szroty". Ten koleś ma fioła na tym punkcie, on chyba sprzęt po gwarancji do śmieci wyrzuca a kumplowi szkoda kasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henrix343

Witam. Dostałem już fakturę w której pozostaje ew. zmienić dane, jeżeli ktoś posiada paragon i nie będzie trzeba niczego zmieniać byłbym wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero problemu z takimi rzeczami. Zamawiasz sprzęt z agito i dostajesz w pdf fakturę proforma. Zmienisz "proforma" na "fakturaxx/xx/2015" i masz papiery na co chcesz i na jakie dane chcesz.

 

Oczywiście anulujesz zamówie po całej akcji.

proforme dostaniesz jeszcze przed zrobieniem przelewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kłamstwo ma krótkie nogi*

/

*skoro stary sprawdził Allegro za chwilę sprawdzi to forum, różnica będzie taka że nie tylko synowi ale i Tobie nogi z d... pourywa, o ile cała ta historyjka (hmmmmmm) to prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henrix343

@omasterson

 

dzięki! tylko teraz w grę wchodzi "duzy sklep o pewnej renomie".

 

Wiec jak by ktos mogl podeslac cos z ->komputronika<- bylo by super. A jak sie nie znajdzie to niech placi, jak sie ma glupich starych to swoje trzeba wycierpiec :)

 

@gromitfan allegro syn mu podal na tacy, powiedzial ze zakupil z allegro bo taniej ale "to jest zle". Na sprzecie nie zna sie w ogole, nie umie nawet podlaczyc kina domowego ale wie wszystko najlepiej - wiec tym bardziej nie zajrzy tutaj.

 

Jak by ktos mial podobny problem z czyms to tutaj znalazlem takie paragony - moze komus sie przyda (wiekszosc rzeczy kupuje uzywanych).

 

http://i57.tinypic.com/1118hs2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat podsunął mi rozwiązanie dla mojego problemu, jest światełko w tunelu, szukam paragonu ze sklepu proline na kartę - zakupiona w lutym/marcu tego roku. Będę bardzo wdzięczny za udostępnienie takowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękować! Moja sprawa załatwiona, jak dla mnie temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...