Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Express

Porównanie kart - Radeon hd4850

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dawno już wypdałem z obiegu i kompletnie nie orientuję się w temacie, więc pytam.

Mam niemłodą już kartę Radeon HD4850. Myślę o zmianie na jakiegoś geforce (używam głównie linuksa, starsze radeony są znacznie gorzej wspierane niż karty nvidii, szczególnie na poziomie 3d).

Niestety, nie mogę sobie pozwolić na nową (nowszą) kartę, bo krucho; kredyt ma pierszenstwo :(

I tu dochpodze do pytania: Z jakimi Gefrce'ami można porównać moją obecną kartę? chcę wiedzieć w czym się orientować, żeby nie kupić słabszej niż mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4850 to odpowiednik GF 9800GT. Jaki masz budżet, bo za nieduże pieniądze można mieć coś dużo lepszego. Za 250zł GTX 560Ti można wyrwać, za 160 widziałem GTX 460.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam budżetu. Tzn. raz na jakiś czas pojawia się kawałek budżetu - czyli 150-200 zł, które mogę na coś wydać.

Ważne, że wiem, od czego zacząć. Na pewno nie będę się bawił w zamianę na mniej więcej równorzędną kartę, aż tak mi na tym 3d nie zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...