Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

iscar84

hd 7970 dual x + Gelid icy vision

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam do sprzedania kartę HD 7970 Dual-X wraz z chłodzeniem Gelid icy. Karta nie posiada już gwarancji gdyż skończyła sie w maju, lecz od siebie mogę dać 14 dni rozruchu.

Chłodzenie Dual-X dodaję do kompletu, posiadam pełen zestaw do karty co oferował producent, chłodzenie Gelid posiada gwarancję mam na niego papier.

Karta nie była używana do kopania, jestem jej drugim właścicielem od ponad 1,5 roku, nigdy nie sprawiała problemów żadnych artefaktów, karta posiada 2 biosy, obecnie pracuje na 1000MHz przy temp max 60stopni.

Co do OC- uzyskałem na najnowszych sterownikach 1100 MHz i coś podniesionym napięciu-wtedy temp max 70 stopni przy 100% wiatraków- lecz na starszych sterownikach chyba udało sie nawet 1150 ale to było ok roku temu.

Na chwilę obecną pracuje na 1000MHz.

Powód sprzedaży- póki coś sprzęt jest warty chce sprzedać i dołożyć trochę aby mieć kartę na wyższym poziomie.

Więcej info na PW.

Cena jaka mnie interesuje to 610zł z allegro oraz wysyłką.

Karta ciągle używana, można założyć "stare" chłodzenie a Gelida sprzedać i karta wychodzi jeszcze taniej.

 

No widzę że literowka potrafi wnieść duże zadowolenie u forumowiczow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...