Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Angela111

WikiVid

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Jestem Angelika i progarmuję zamiast żyć :) ale generalnie to bradzo lubię. Ostatnio wpadłam na pomysł, żeby założyć sobie konto w prstiżowym miejscu i stworzyć tam wideoporadnik o programowaniu. Na początek taki dla początkujących. Chodzi mi po głowie WikiVid, to specjalistyczna platforma edukacyjna. Co sądzicie o takiej inicjatywie. Myślałam też o Agruku, ale jest płatny i mało znany. Zdecydowanie odpada YouTube, bo to śmietnik. Proszę doradźcie coś. Co sądzicie o tym WikiVidzie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie by trochę szkoda czasu było na takie coś, bo jeśli naprawdę lubisz programować to raczej chcesz iść do przodu i poznawać nowe biblioteki itp. a nie robić jakieś wideoblogi i tutoriale w kółko o tym samym, których tak btw jest od groma. Jeśli już musisz się podzielić ze światem zewnętrznym swoją wiedzą to zrób od początku do końca jakiś ciekawy, innowacyjny dla Ciebie projekt i opisz go na blogu czy coś, wrzuć kod źródłowy i podziel się z ludźmi. Jak będzie to coś ciekawego to na bank więcej osób wejdzie niż uczyć się np. o klasach i obiektach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...