Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Deivid

Lenovo Z510

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem posiadaczem laptopa Lenovo Z510 o specyfikacji: Intel 4000M, 8GB RAM, GF 740M, 1TB.

Taką wiadomość napisałem do lenovo polska:

"Usterka: Baterii / Sekcji Zasilania / Komputer nie uruchamia się

Opis: Do tej pory bateria trzymała mi średnio 2-3 godziny, w zeszłym tygodniu jednak nastąpiła pierwsza awaria polegająca na złym rozporządzaniu przez sprzęt energią z akumulatora przez co laptop wytrzymywał zaledwie 10min (pomimo faktu że kilka godzin był podłączony do ładowania), wczoraj laptop podpięty do ładowarki już się nie uruchamiał (sprzęt nie wykrywa podłączenia do sieci - nie sygnalizuje tego dioda) tak więc wydaje mi się że padła już całkowicie sekcja zasilania.

 

Przejdę do sedna sprawy, nie zrobiłem backupu ważnych danych z dysku twardego i moje pytanie brzmi czy mogę laptopa rozkręcić (ma on jednolitą obudowę od spodu tak więc nie ma wydzielonych miejsc serwisowych do ramu i hdd), zgrać dane i odesłać do serwisu nie tracąc przy tym gwarancji ? "

 

Więc nie będę się powtarzał pisząc tego jeszcze raz. Zależy mi na wyciągnięciu dysku twardego zrobieniu backupu danych i wysłaniu do serwisu. Jak sądzicie czy nie utracę przy tym gwarancji? Na infolini nie potrafią mi udzielić tej informacji. Może ktos z was już miał z tym problem.

Nie wiem co robić, i proszę bardziej doświadczonych użytkowników o rady.

Dzięki z góry za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...