Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jimny

Pakiet Internet Security

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś mógłby mi polecić gdzie mogę przeczytać jakieś obiektywne recenzje pakietów typu Internet Security? Mój obecny się kończy i muszę się zdecydować na nowy, lecz wszędzie gdzie trafiam w necie, to są ewidentnie artykuły sponsorowane. Nie wiem już komu ufać, a chciałbym wybrać coś co by odpowiadało moim oczekiwaniom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko oprocz kaserskiego + nie wspieramy rosji

 

polecam microsoft esential ,darmowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz do kasperskiego, korzystam z wersji internet security od ponad 3 lat i jestem bardzo zadowolony. Zero problemów z syfami, system działa płynnie, ma stałe aktualizacje, dodatkowo pobiera bardzo mało RAMu. A że z Rosji, no cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ nie wspieramy rosji

Popieram :)

 

polecam microsoft esential ,darmowy

Pierwsze słyszę, zaraz poszukam. Czy ten program ma firewall? Czy firewall jest mi potrzebny, czy wystarczy sam antywirus? Potrzebuję czegoś do domowego PC, czyli antywirusa, jakiejś ochrony przed złośliwymi stronami no i kwestia właśnie firewall. Wszystkie wodotryski typu pamiętanie haseł, skanowanie poczty, backup, ochrona rodzicielska i tym podobne są mi zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest konkret, dziękuję :)

 

Mam tylko jedno uzupełniające pytanie: która z tych opcji jest mniej obciążająca system? (grać lubię mocno :) ) Od lat używałem NIS, tyko mnie zrazili, że usuwając słowo "Internet" z nazwy zrobili "nowy" program, do którego musiałbym kupić pełną licencje zamiast przedłużenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

360 TS z włączonymi silnikami Bitdefendera i Aviry jest cięższy od Comodo, ale na mocnym sprzęcie nieodczuwalny. Możesz wyłączyć w nim Bitdefendera lub na czas grania ustawić ochronę na poziomie "Balanced" (sama chmura), a nawet "Performance", wtedy będzie leciutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki poziom bezpieczeństwa w porównaniu do 360 TS dałby mi Bitdefender w wersji free w połączeniu z zaporą wbudowaną w windows 7? Zastanawiam się czy nie przebimbać się jakoś do premiery Windows 10 - czy warto nastawiać się na wbudowane tam zabezpieczenia? Mam pewne obawy związane z brakiem zaufania do wszystkiego Made in China... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

360 TS na poziomie ochrony "Security" przewyższa wykrywalnością wirusów wszystkie, nie tylko darmowe ale również płatne programy antywirusowe. Bitdefender Free posiada oczywiście znacznie mniejszą wykrywalność, popełnia błędy, a od października 2013 roku jest nieaktualizowany.

 

Wbudowane w system Windows zabezpieczenia nie były i nadal nie będą na zbyt wysokim poziomie.

 

Jeżeli chodzi o zaufanie, to nie zauważono nic podejrzanego i ja także nic takiego nie wykryłem. Mam wyłączoną opcję "Join 360 User Experience Improvement Program".

Chińskie aplikacje są coraz bardziej cenione i popularne, a polityka to zupełnie inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...