Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kintosz

Monitor nie odczytuje sygnalu z karty graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem odnosnie starej karty graficznej ktorej uzywam od okolo 2 lat - radeon hd 7800 series (plyta glowna asrock p67 pro3). Zeszlej nocy czyscilem wiatrak od procesora z kurzu i po uruchomieniu komputera monitor nie odczytywal sygnalu z komputera (wejscie hdmi). Sprawdzilem dokladnie na monitorze i przy karcie polaczenie kabla, probowalem podlaczyc inna karte graficzna zotac gtx550 ti, ta natomiast dzialala, sprawdzilem kablem d-sub i wciaz monitor nie odczytywal sygnalu z mojej karty.

Sprobowalem podlaczyc moja karte graficzna na innym komputerze ( z plyta glowna rowniez asrock p67 pro3) i tam normalnie ukazywal sie obraz na monitorze. Probowalem podlaczyc inny monitor, karta rowniez nie dzialala (d-sub i hdmi), natomiast moj monitor dzialal przy innej karcie w innym komputerze.

Szczerze mowiac nie wiem co jest przyczyna i czego moge jeszcze sprobowac zeby obraz byl wywietlany przy mojej karcie radeona, dlatego prosilbym o pomoc/wskazowki od bardziej doswiadczonych osob.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...