Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Babymoore

Telefon do 1200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Szukam dla kolegi telefonu do 1200 zł z androidem oczywiście.Wydajny,ekran najlepiej w full hd żeby można było na nim bez przeszkód pograć w fajne gry i oglądać filmy.Proszę o szybką pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG G2, najlepiej 32 GB. Jak chcesz coś z nowości to LG G3. Sam jestem zdecydowany na G3, pomimo lekkich obaw. Na co dzień mam do wglądu G2. Świetne urządzenie jak za tą cenę. 5.2 cala, FHD ekran na prawdę świetny. Wydajność mega, nie ma co się zastanawiać. Tylko szukaj 32 GB bo G2 nie ma slotu na karty, ogólnie jest nieotwierlany, za to G3 już i owszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam G3 - praktycznie telefon idealny, mam od prawie roku i nie zamieniłbym na nic innego. Dostaniesz spokojnie za 1100-1200zł.

 

G2 też może być, ale wersje 32GB nie mają gwarancji w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi gdzie jest za 1100 złotych, powaga, bo kupuję :E Nie ma lagów w G3 jak internety donoszą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro.pl, a gdzież by indziej :P Nówki sklepowe oczywiście drożej.

 

Nie ma lagów - nie wiem czego niektórzy ludzie oczekują od tych telefonów ani w jaki sposób wykrywane są te "lagi", ale jest cała fala narzekań na G3 - nie wiem kompletnie dlaczego. Owszem softy były różne, niektóre mniej udane od innych, ale po przebrnięciu przez wszystkie wersje softu od początkowej v10a aż do obecnej v20h stwierdzam że różnica na korzyść nowszych wersji owszem jest, ale w żadnym wypadku telefon nie lagował nawet na sofcie premierowym. W ogóle śmieszy mnie to że według niektórych G3 laguje, a S5 z LagWizem nie laguje, ale ja już nie wnikam. Może jakbym używał przez dłuższy czas kiedyś Nexusa to bym narzekał, ja się przesiadałem z HTC One X i różnicy między nim, G2, G3 a żadnym innym dzisiejszym "flagowcem" nie widzę.

 

Co natomiast wiem:

1. Genialny ekran

2. Porządna bateria - ~5h SOT + 24h standby lub ~3h SOT + 48h standby (ofc G2 tutaj wypada jeszcze lepiej)

3. Niewielki rozmiar pomimo 5,5" - i to chyba największa zaleta tego telefonu, pomimo tego że jest duży, to nie jest cegłą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ RemoveBeforeFlight

Gdy byś używał nexusa 5 czy htc M8 dłuższy czas a potem wrócił na G3 to mogl byś miec inne zdanie co do szybkości androida

 

Za 1200 lg g3 to jedna z najlepszych opcji jakie są na naszym rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria taka kapitalna to nie jest, mi się 5 godzin na ekranie nie uda wyciśnąć. 4 to taki standard.

 

Lagi są, małe ale są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zdecyduje się na LG G3 32 GB troszkę funduszy trzeba będzie dołożyć :D A co powiecie o Galaxy S4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zdecyduje się na LG G3 32 GB troszkę funduszy trzeba będzie dołożyć :D A co powiecie o Galaxy S4 ?

Kup wersję nawet 16 GB (jest slot) ale i mniej ramu bo 2GB.

 

A w tych pieniądzach to który nexus jest do dostania? (do 1300 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w G3 jest slot na karty microSD ? A wersja 16 gb i 32gb oprócz pamięci różni się tylko ilością ram ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w G3 jest slot na karty microSD ? A wersja 16 gb i 32gb oprócz pamięci różni się tylko ilością ram ?

 

Tak największa różnica w porównaniu do G2. LG G3 ma zdejmowaną klapkę z tyłu (dostęp do baterii, możliwość wymiany), slot kart microSD.

Występują dwie wersje LG G3: 16 GB z 2GB pamięci RAM oraz 32GB z 3GB pamięci RAM. Oczywiście za tą drugą trzeba więcej dopłacić.

 

I tak sobie myślę że mi styknie 16GB wewnętrznej i 2GB Ram, bo 3 GB ramu w smartphonie nie jest aż tak potzrebne. Jeszcze rok temu miałem 2GB w PC :E A kartę microSD sobie kupię w każdej chwili jaką tylko chce.

 

Lepiej wg mnie kupić coś takiego za ok 100 zł:

 

LG-QuickCase-Colors.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję 16/2 i do tego microsd 64gb i śmiga ładnie :) 3GB RAM pewnie trochę pomaga (QHD wymaga sporo vramu) ale 2GB wystarcza w zupełności, szkoda dopłacać.

 

Galaxy S4... daj spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z baterią? Dosyć długo trzyma?

 

2. Porządna bateria - ~5h SOT + 24h standby lub ~3h SOT + 48h standby (ofc G2 tutaj wypada jeszcze lepiej)

 

Wypowiadał się już tutaj odnośnie baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie,brat ma zamiar też sobie kupić telefon tym razem do max 900 zł . Wymagania te same :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez watpienia wybralbym Oneplus One 64GB, teraz do 7 czerwca jest promocja i jest za 1219zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. opo jest świetnym telefonem ale żeby przy g3 wybierać go bez wątpienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko dostać ten model z gwarancja producenta ogólnie model fajny za 800-850zl

Do tego uwaga na szklaną obudowę sporo ludzi narzekalo na pękające Zetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość zamkniętych sklepów, a jak otwarte to nie mają na miejscu G3. No nic, bedę musiał czekać do poniedziałku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż jestem niezdecydowany bo jednak LG G3 wykracza poza mój budżet ;( Jest jakiś lepszy model max 1200 zł oprócz xperi Z1? Proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupilem lg g3 uzywana przez 4 miesiacie z dwoma etui za 1199 złoty, wiec powinienes spokojnie znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw G3, jeśli nie znajdziesz to meizu mx4, który zjada wszystko w tej cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...