Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cahir16

iiyama X2483HSU - bad pixel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak niektórzy kojarzą, ostatnio przymierzałem się do zakupu nowego monitora. Wybór ostatecznie padł na X2483HSU od iiyama. Monitor dotarł do mnie dzisiaj, został zamontowany na ramieniu, skalibrowany, natomiast w tym momencie, zauważyłem u niego jeden bad pixel.

 

Orientuje się ktoś jak wygląda wymiana gwarancyjna modeli iiyama pod tym względem? Nie ma problemów, door to door działa tak jak opisują w regulaminach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A iiyama nie daje gwarancji "Zero martwych pixeli"? Napisz do sklepu lub do nich, dla mnie naprawili monitor w przeciągu 3 dni roboczych + weekend i miałem monitor z powrotem w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, mam 30 dni gwarancji na zero bad pixeli. Pytam czy ktoś kto z tego korzystał może powiedzieć, że wszystko jest ok.

 

Nie wiem czy nie lepiej skorzystać z 10 dni na zwrot produktu do sprzedawcy, jeżeli iiyama długo to naprawia albo przysyła jakiś monitor powystawowy/serwisowany, który będzie miał niższą żywotność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem od nich monitor z dwoma badami centralnie na środku i dwoma na dole - zwróciłem natychmiast, moim zdaniem to jest taka polityka że wysyłają monitor z badem i jak korzystasz z gwarancji to już Cię "mają" bo kasa u nich zostaje a monitor pogwarancyjny możesz dostać używany. Eizo i Nec mają licznik przepracowanych godzin reszta chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...