Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Starh

Dark Souls 3

Rekomendowane odpowiedzi

 

- To release on PlayStation 4, Xbox One in 2016

- PC release is "negotiable."

- 1-4 players

- Sacrifice ritual allows you to enter other people's games

- Bosses can "heat up," changing their form

- Swordfighting arts add special moves that can be equipped and changed

89xb.png

99xb.png

A9xb.png

B9xb.png

C9xb.png

 

KoIM5JL.png

NvDNkFe.png

VTbCErf.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zaznaczyć, że to są na razie przecieki, nic nie zostało oficjalnie zapowiedzianie. Wyglądają przekonująco, ale z "praise the sun" warto się jeszcze wstrzymać. Przede wszystkim który team za to odpowiada? Jeśli ten od DS2, to nie ma się czym ekscytować. Dwójka, będąc sama w sobie bardzo dobrą grą, wyraźnie odbiega poziomem od DkS, DnS i Bloodborne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zaznaczyć, że to są na razie przecieki, nic nie zostało oficjalnie zapowiedzianie. Wyglądają przekonująco, ale z "praise the sun" warto się jeszcze wstrzymać. Przede wszystkim który team za to odpowiada? Jeśli ten od DS2, to nie ma się czym ekscytować. Dwójka, będąc sama w sobie bardzo dobrą grą, wyraźnie odbiega poziomem od DkS, DnS i Bloodborne.

Tego jest za dużo i wygląda zbyt dobrze jak na fake :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że to fake, po prostu za mało na razie wiadomo. Jeśli to ma być DS2 na sterydach, ze wszystkimi tego tytułu ułomnościami, to ciężko mi się czymkolwiek tutaj jarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety skłaniałbym się ku tezie, że za DkS3 będzie raczej odpowiadał zespół, który zmajstrował dwójkę - gra musi już od jakiegoś czasu być w produkcji, a przecież ekipa od DeS i DkS1 pracowała przy Bloodborne, a teraz szykuje do niego DLC, więc siłą rzeczy nie mają raczej czasu i mocy przerobowych, by równolegle dłubać przy DkS3.

 

Inna sprawa, że w DkS3 tak czy siak bym chętnie zagrał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre z tych obrazków to wyglądają bardziej jak jakieś DLC do Bloodborne'a niż kolejne Soulsy... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako wielki, ogromny fan Soulsów w sumie we wszystkie czesci to moze i z 500h pękło, muszę stwierdzić, ze nie czekam z wypiekami na twarzy, przejadło się trochę, bo niby co nowego wrzucą ? Seria po mału zjada ogon, trzeba jakichś zmianek bo dla fana serii juz nie bedzie zadnego zaskoczenia, znów to samo po raz 4ty, trochę za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te przecieki okażą się prawdziwe to zaczynam się martwić w jaką stronę idzie seria Souls... o ile DS2 i Bloodborne wwyszły świetnie to nie sądzę żeby na dłuższą metę taka cykliczność wzorem AC czy CoD wyszła grze na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że te soulsy zaczynaja mi się przejadać :/

 

Nie wiem zaczyna się z tego robić tasiemiec jak z AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwełe, ale ten cover True Colors jest zajebisty. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili się nawet nie skapnąłem, że to cover tego klasyku. :E Jak dla mnie nawet lepszy niż oryginał, bo ten mi się raczej nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo nowych materiałów:

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1192291

 

Ktoś tutaj będzie zadowolony, bo gra - według wielu - mocno przypomina Bloodborne. Co mi się osobiście nie do końca podoba, liczyłem na powiew klimatów z jedynki. Gameplay wydaje się szybszy, ale to może wynikać z lekkiego ekwipunku. Design lokacji to również bardziej ukłon w stronę Bloodborne niż starszych Soulsów (oby konstrukcja poziomów nie przypominała tej z dwójki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak. :E Tak czy inaczej ciekaw jestem co tym razem From zaproponuje. Mam nadzieję, że uda się twórcom czymś zaskoczyć. Ciekawą walką z bossem, jakimś urywającym szczenę designem poziomu czy może ciekawym orężem. Reszta to pewnie te same Soulsy co zwykle, tyle że z Bloodbornową posypką. Miło będzie wrócić do miecza i tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie dalej będę próbował zrobić ofensywną postać, bo mnie tak BB nauczył, i padnę miliard razy nim do pierwszego bossa dojdę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji, przy nieco wolniejszym tempie w trójce, możesz właściwie tylko zyskać. ;) Przecież właśnie Bloodborne wymagał szybszych reakcji, szlifował refleks, zachęcał do uników. To będzie w trójce procentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tempo gry jak na soulsy przyspieszyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kanale vaatividya sa filmiki z przejscia poczatkowych etapow gry, 3 bossow etc. Jakby ktos chcial sobie zaspojlowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe materiały z Dark Souls III pokazujące różne klasy.

 

Sorcerer -

Deprived -

Pyromancer -

Assassin -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak ktoś chce się wczuć w klimat gier od From przed premierą DS3, to mam na sprzedaż Bloodborne'a jeszcze, ale to tylko odbiór osobisty w Grudziądzu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...