Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Starh

Dark Souls 3

Rekomendowane odpowiedzi

na x1 można kupić z jap store i gra eng napisy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości... Wersja JP ma dub JP?

Bo poprzednie przyznam, że nie pamiętam jak miały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dubbing angielski, ale w dalszym ciągu nie wiem czy są napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dubbing angielski, ale w dalszym ciągu nie wiem czy są napisy.

 

Raczej nie. MvG gra na ps4 i czasem prosi o tłumaczenie. Szkoda, bo też bym kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno szkoda, dziwna ta premiera. Rozumiem że są gry, które są gry przeznaczone na inny rynek i różnica w dacie premier nie powinna dziwić. Jednak Dark Souls jest serią świetnie rozpoznawalną w Europie. Premiera powinna być jednocześnie. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, lipa z premierą, trzeba zacisnąć zęby i czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namco dostarczylo wybranym strimerom wersje angielskie (premiera 12 maja...), niezly mess - kitajce już mają, europejczycy nie poza wybranymi osobrami, no chyba ze masz xboxa to kupujesz japońską wersję i możesz grać w pełnej lokalizacji angielskiej... ? :hmm:

nie rozumiem. czy chodzi o to, żeby zapaleńcy kupili japońca i poźniej EU? może kwestie logistyczne, ale co za problem uruchomić tłoczenie płytek etc. wcześniej, w Japoni się dało.

 

tak czy inaczej - pokusa jeszcze większa żeby zespojlować sobie rozgrywkę... trzeba być silnym;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, widzę że ludzie na reddicie fajnie się bawią i nawet sobie grę tłumaczą :E

 

Jak na Soulsy przystało język japoński jeszcze bardziej zwiększa poziom trudności :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze wszystko chce Cię zabić, nawet wersja językowa 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gościu pyka w Soulsy po polsku na XO, teraz to już w ogóle nie rozumiem różnicy w dacie premier. Bezsensu :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem stream jak tylko zobaczyłem polskie napisy, to nie na moje nerwy. Tak z ciekawości, gość się chwalił skąd ma grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gościu pyka w Soulsy po polsku na XO, teraz to już w ogóle nie rozumiem różnicy w dacie premier. Bezsensu :thumbdown:

 

A co tu rozumieć. To wydawca decyduje. Żeby jeszcze bardziej was wkurzyć to ta gra kosztuje w Japonii w wersji deluxe ~310pln a podstawka 212pln :]

 

Wyłączyłem stream jak tylko zobaczyłem polskie napisy, to nie na moje nerwy. Tak z ciekawości, gość się chwalił skąd ma grę?

 

Normalnie, na Xone możesz sobie kupować gry z jakiego chcesz regionu a i tak instalują się w języku jaki masz ustawiony na konsoli (albo angielski).

 

Edit: Vulc masz Xone to na co czekasz ;) Tylko trzeba znaleźć VPN (na czas zakupu) japoński i ogień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem stream jak tylko zobaczyłem polskie napisy, to nie na moje nerwy. Tak z ciekawości, gość się chwalił skąd ma grę?

Dokładnie tak jak cHunter napisał, kupił z japońskiego i "pobrał" z polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namco Bandai wypuściło nowy zwiastun do gry utrzymany w klimacie lat 80.

 

 

Całkiem fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można streamować już DS3, terabajty materiałów w sieci a ci się obudzili i zabronili streamowania. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można streamować już DS3, terabajty materiałów w sieci a ci się obudzili i zabronili streamowania. :E

chca wlozyc prezent z powrotem do worka.

ta premiera w wykonaniu namco to porazka. Juz wole niech sie from dogada z sony i niech to beda exclusivy jak BB a nie taka popelina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

ta premiera w wykonaniu namco to porazka. Juz wole niech sie from dogada z sony i niech to beda exclusivy jak BB a nie taka popelina.

 

Czy porażka to pokażą wyniki sprzedaży. Podejrzewam, że pod tym kątem patrząc, Twoja ocena tej premiery może być skrajnie zaniżona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polski Eurogamer 10/10 i arcydzieło - i znowu zaczynam się zastanawiać, czemu ja nie chcę grac w tę serię... bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czemu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czemu? ;)

raczej mocno frustrowałby mnie każdy kolejny zgon a muszę dbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne... wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. W sumie moje pierwsze podejście do tej serii też było dosyć stresujące i nie raz zastanawiałem się, czy warto przyprawiać się o takie nerwy i palpitacje serca. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...