Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dishonored 2

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo mówić, jaram się jak wóz TVNu podczas zamieszek. Oczywiście ten trailer to ani ksztyny gameplay'u wystarczy przypomniec sobie Dishonored Debiut Trailer -

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat wydaje się być zachowany.

No i miła sprawa, że ciągną fabułę ze starą obsadą.

Pierwsza część kończy się w sposób który nie koniecznie gwarantował taki obrót spraw.

 

Urocze były płacze na czacie, że Emilly jako główna postać to efekt feministycznej propagandy. :rotfl:

A kilka takich wywodów przewinęło się na YT. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne było że na konfie powiedzieli iż przedstawiają nową postać - Emily właśnie :) Sami nie znają swoich gier, albo mieli na myśli postać grywalną... tak czy tak brzmiało dziwnie :)

 

Dla mnie Disho2 to "day fucking one" - Arkane nie zawodzi, wystarczy żeby betha za bardzo się nie wtrącała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat wydaje się być zachowany.

No i miła sprawa, że ciągną fabułę ze starą obsadą.

Pierwsza część kończy się w sposób który nie koniecznie gwarantował taki obrót spraw.

 

Urocze były płacze na czacie, że Emilly jako główna postać to efekt feministycznej propagandy. :rotfl:

A kilka takich wywodów przewinęło się na YT. :E

No konferencja Bethesdy bardzo poprawna politycznie, customizacja postaci w F4 - ziomek od razu czarny i przełączenie na kobietę, Dishonored 2 skupione wokół Emily :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No konferencja Bethesdy bardzo poprawna politycznie, customizacja postaci w F4 - ziomek od razu czarny i przełączenie na kobietę, Dishonored 2 skupione wokół Emily :E

Z drugiej strony jak czytam takie pierdoły to się przestaję dziwić, że ludzie są przewrażliwieni.

Przemilczę jej niezadowolenie z brutalności F4 i... DOOM'a. :rotfl::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crush szanuj się, nie cytuj jej tutaj, ona umysłem jest na innej planecie. Mnie się podoba, że Ubi po tym jaką jazdę Kotaku im zrobiło za brak kobiety w AC Unity, nie wpuszcza ich na swoją konferencję, polygon też się doigrał.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko na podstawie trailera powiedzieć czy gra będzie trzymała klimat poprzednika. Co mnie zaniepokoiło to mglista postać i siakieś macki wystrzeliwane z dłoni dziewczyny. Poza tym po kiego licha rozdzielać rozgrywkę pomiędzy dwie postacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym po kiego licha rozdzielać rozgrywkę pomiędzy dwie postacie?

Dla innych doznań gameplayowych. Emily nie musi być kropka w kropkę kopią Corvo.

 

Albo po prostu Bethesda ugięła się pod naporem feminazi. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie postacie dają, jak wyżej, potencjał do jeszcze większego zróżnicowania rozgrywki.

Pod kątem fabuły też daje to ciekawe możliwości, tym bardziej biorąc pod uwagę jak ważną figurą w tym świecie jest Emilly.

 

Co do macek to cóż... To nie jest steampunk w najczystszej formie.

Już w jedynce było przecież całkiem sporo "magicznych" mocy nadprzyrodzonych.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekam na ta gre mam nadzieje ze bedize tak dobra jak pierwsza część a kierowanie z dwoma postaciami to ciekawy pomysł ale znając życie zagramy w 2017 roku :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dishonored 2 otrzyma pełną polską lokalizację, czyli będzie dostępna również w wersji z dubbingiem.

 

Podobno za dobór aktorów będzie odpowiadało studio Bethesda, nie zaś Cenega, będąca polskim dystrybutorem "Dishonored 2".

 

http://store.steampowered.com/app/403640/?l=polish

 

Mam nadzieje, że będzie można wybrać angielski z polskimi napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe polski odział bethesdy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow Warrior za miesiąc, Dishonored 2 za dwa, w końcu sezon ogórkowy dobiega końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo coś o wersji językowej, czy znów "pełna polska" itd w wersji ROW czyli niekompatybilne z dlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a co tu taka cisza!?

Taki dobry tytuł a wątek nie ma nawet dwóch stron! (edit - mój post zapoczątkował ;)

"Jedynka" zebrała mnóstwo pochlebnych opinii i osobiście byłem nią pochłonięty.

Teraz z niecierpliwością czekam na listopadową premierę "dwójeczki". Mam nadzieję, że będzie równie dobra!

Edytowane przez davids80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cala ta magia wogole mi sie nie podoba, juz jedynka byla super prosta przez te wszystkie magiczne ulatwienia :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie każe z tego korzystać.

 

Zresztą w D2 grając jako Emily można nawet całkowicie zablokować możliwość korzystania z dodatkowych mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...