Skocz do zawartości
Edward Kenway

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Rekomendowane odpowiedzi

Akcja Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands toczy się w Boliwii, w niezbyt odległej przyszłości. Kraj ten stał się największym producentem kokainy na świecie. Kartel narkotykowy Santa Blanca zamienił Boliwię w narko-stan, gdzie panuje bezprawie, niesprawiedliwość i przemoc. Aby zaprowadzić porządek, amerykańskie siły specjalne - Ghosts - zostają wysłane na misję mającą na celu pokonać narkotykowy kartel i przerwać jego sojusz ze skorumpowanym rządem.

 

W grze czeka na nas ogromny świat - tereny wzorowane na Boliwii i Ameryce Południowej, gdzie znajdziemy setki wiosek, charakterystycznych obiektów i legend. Aby zwyciężyć, będziemy musieli uciec się do takich metod jak sabotaż, przesłuchania, porwania i zabójstwa.

 

W Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands można w całości grać w trybie single-player lub w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Gra trafi na PS4, Xboksa One i PC.

 

http://www.youtube.com/watch?v=JIWYJ-M4itc

 

chyba mnie kupili tym trailerem, jaram sie

 

trochę dziwne jest to przejście z 3 osoby do pierwszej podczas celowania ale to taki far cry w 3 osobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to że będzie dla samotnikow a nie only multi a otwarty świat może wyjść na dobre ale na pewno będą porównania do WD ,AC czy far cry jeżeli chodzi o budowę świata.

Ale póki co zapisuję do listy oczekiwanych w umiarkowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi przyznalo ze to najwiekszy swiat z jakim mieli doczynienia. Dla mnie to najwieksze pozytywne zaskoczenie targow.

Gra na pewno nie bedzie tak dobrze wygladac w dniu premiery.

 

Nie podali daty, co oznacza ze moze wyjsc nawet w 2017. :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry z ziomkami, którzy nie płaczą co 5 metrów. Ciekawe, ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost Recon: Mercenaries*. Czuję jakiś swąd, chyba coś się jara. Czy to ja? Możliwe...

 

*Była sobie kiedyś taka gra na PS2, Mercenaries właśnie, zwana potocznie wojennym GTA. Wielka mapa, kilka celów do zaliczenia, a sposób i kolejność w jaki je wykonywaliśmy, zależały tylko od nas.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cda future soldier grałem jakieś niecałą godzinę i była szmira bo to nie przypominało poprzednie częśc. A tu niby nadal będzie coś ala farcry ale mam nadzieję że będzie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat fajny. Na chwile obecną interesuje mnie bardziej niż Division, ciekawe tylko ile z tego wyparuje przy następnej prezentacji gry :E ale puki co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cda future soldier grałem jakieś niecałą godzinę i była szmira bo to nie przypominało poprzednie częśc. A tu niby nadal będzie coś ala farcry ale mam nadzieję że będzie dobre.

Tam bzdurzycie - bardzo dobry cover shooter. Dużo efektownej akcji, ale i skrytego działania nie poskąpiono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiarkowanie to się zapowiada. Duży, otwarty świat to się broni, ale czy fabularnie to już nie wiadomo. Z grywalnością też może być różnie. Póki co nie ma co się jarać. Aha zapomniałbym, ciekawe kiedy pokażą prawdziwą rozgrywkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechanika jak zostanie z far cry i fajna fabuła może być ciekawie bo wiadmo czego sie można spodziewać po ubi, byle było dużo n owości a nie same zrzynki z wd,ac,fc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ,że wysilą się troche i nie bedzie tylko copy-paste mechanik aktywności z AC,FC i WD w innej scenerii bo ostatnio tak wyglądają gry UBI z otwartym światem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, jednak single + tylko ewentualny co-op? Yay!

Nowoczesny SC (czyli w stylu Blacklist) z ogromnym owartym swiatem?

 

Brzmi dobrze! :E

 

"Mam nadzieje ,że wysilą się troche i nie bedzie tylko copy-paste mechanik aktywności z AC,FC i WD w innej scenerii bo ostatnio tak wyglądają gry UBI z otwartym światem."

 

Na ot bym nie liczył, ale poboczne pierdoły są opcjonalne, a gameplay z Blacklist jest świetny, więc jeśli tu będzie tak samo to szykuje sie długa i fajna gra. No tak, po prostu niezła/fajna, ale mi to wstępnie pasuje.

 

Oczywiście, wszystko ponad ten poziom będzie mile widziane.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i te skradanie mam nadzieję że nie potraktują po macoszemu to byłby piękny mix fc z splinter cell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardziej Watch_Dogs na wojnie niż SC na wojnie. Nie spodziewam się aż tak rozbudowanej mechaniki skradania jak w Blacklist. Dostaniemy pewnie coś prostszego, jak właśnie w WD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardziej Watch_Dogs na wojnie niż SC na wojnie. Nie spodziewam się aż tak rozbudowanej mechaniki skradania jak w Blacklist. Dostaniemy pewnie coś prostszego, jak właśnie w WD.

Prędzej jak w Future Soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skradanie w Future Soldier w całości opierało się na tym, że jak wolno człapiemy, to jesteśmy niewidzialni. Aż takiego futuryzmu w Wildlands się nie spodziewam.

 

Choć nie da się zaprzeczyć, że w każdym TPP od Ubi skradanie wygląda bardzo podobnie, z pewnymi zmianami w zależności od tego, jakiego konkretnie gatunku ma to być gra.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ponad WD jednak by sie przydało, skoro to SC.

Wtedy to już byłaby totalna wolność. Rozpierducha albo cichaczem... i to cichaczem mogłoby byc lepsze niż w FC3...

 

No wiem, moze faktycznie trochę mało prawdopodobne sie to wydaje... ale... kto wie? To przecież nie grafika, o której wiadomo, że... :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ponad WD jednak by sie przydało, skoro to SC.

SC? Chyba GR. To Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, a nie Tom Clancy’s Splinter Cell Wildlands. :E

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taaak... No, to przynajmniej będą gadżety :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie prezentacja Ghost Recon Wildlands jest chyba największym zaskoczeniem na E3. Jak nie pogorszą grafiki jak to było w Watch Dogs to będzie naprawdę dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie interesuje tom clancy ghost recon wildlands a otwarty świat lubię wiec liczę na masę ciekawych miejsc do odwiedzenia a same misje wyglądają bardzo ciekawie. Zamówienie przedpremierowe złożone pozostało tylko czekać cierpliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie schrzanili i nie spłycili. Oby z tego nie wyszła sieka technicznie żenująca jak The Division...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czekam na tą gre bardzo cierpliwe ale mam nadziej że będzie można palić pola marihuany własnoręcznie. :cool:

Wreszcie ktoś poruszył na poważnie tematy narkotykowe bo w bierniejszych krajach na świecie to aż strach mówić ile ludzi ćpa na potęgę wszelakiego skuter.... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...