Skocz do zawartości
Edward Kenway

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Rekomendowane odpowiedzi

Ta zwłaszcza ta piękna tekstura ziemi i roślinności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jednak jest w grze pełnoprawny single! "Taktyczno-arcade'owy" TPP w wielkim otwartym świecie? Wildlands definitywnie trafia na moją listę must-have!

 

Brawo Ubi. Jednak potraficie zaskoczyć nie tylko negatywnie, niszcząc fajny klimat w Watch Dogs i wydają to coś zwane częścią drugą...

 

:thumbup:

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko brac poki jest mega promocja w empiku :thumbup:

thumbup.gif Dzięki za cynk.

 

Cena za wersję Gold rewelacyjna w porównaniu do innych sklepów. Zresztą słabsza wersja Deluxe w Empiku jest nawet tańsza o 3 dychy szczerbaty.gif. Nic tylko brać

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wziąłem ale mam obawy, cena podejrzanie niska, zaczynam podejrzewać, że anulują zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy. Choć pewne obawy też mam, ale zaryzykować można. Niczego nie tracę, a może przejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te a szlachta bedzie wieczorkiem

 

Jak szlabanu pewien szlachcić nie dostanie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy można zrobić szybką akcje z heli widząc ten konwój z zaopatrzeniem w 2:07.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi rozgrywka multi, widzę zalążki The Diviison :D :D :D

 

Czekam na dostęp do bety, lub przetestuje na otwartych testach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No będzie to dość podobne w mechanice do The Division, w końcu to też sandbox Tom Clancy's w TPP od Ubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej do ostatniego splintera.

mam nadzieję.

albo gdzieś po środku, tak w sumie wygląda.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Future Soldier. Ta sama ekipa (Ubisoft Paris). I to widać.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były płacze że gry drogie a tu lekką ręką i jeszcze ciesząc się goście płacą 230zł :poke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

230 zł za grę to może rzeczywiście nie jest mało, ale bądźmy szczerzy. Ceny gier na PC od dawna zrównują się z konsolowymi, a tu jakby nie patrzeć w zestawie jest season pass. Oficjalna cena tego wydania na Ubi Shop to 99$ co po aktualnym kursie daje ~400 zł. Więc cena z Empiku na tle ceny referencyjnej to okazja i taką cenę jestem skłonny jeszcze przełknąć za pakiet jeśli gra mnie mocno zainteresuje.<div><br></div><div>Poza tym to jest gra nastwiona na CoOp, pomimo możliwości gry solo. W przeciwieństwie do chociażby Watch Dogs 2, Wildlands po roku nie będzie sprawiać już tyle przyjemności co w okresie premiery ze względu na mniejszą ilość graczy. A do takiego WD2 można wrócić za jakiś czas kupując grę na przecenie i nic nie tracąc z rozgrywki.

 

</div><div><br></div><div>I nie ma co się oszukiwać. Czasy gdy nowe gry kosztowały po 99 zł nie wrócą. Nawet Wiedźmin 3 był droższy od poprzedniej części a na tle innych gier był uznawany za okazję. Zresztą W3 z dodatkami (nie wersja GOTY) wcale nie była tańszy niż Wildlands Gold W Empiku </div>

Edytowane przez JohnyWol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, no fakt, kompletnie mi Future Soldier z głowy wyleciał, ostatnio Splintera zacząłem, to pewnie dlatego.

No tak, faktycznie FS. A on bardzo przyjemny był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już za późno, ale była opcja do 20 stycznia kupić to za połowę ceny w ubi sklepie.

Kody które ubi rozdawało na 30% zniżki plus 20% za punkty ubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że były zapisy do bety.

Ciekawe, czy mnie wybiorą, ale wypełniłem sumiennie ankiety przy otwartych betach Steep i The Crew, więc kto wie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie bardzo mój setting, dodatkowo gra po pierwszych pokazach (E3 bodajże), raczej mnie nie zainteresowała. Z drugiej strony mam dobrą ekipę do coopa, na najnowszych materiałach wszystko wygląda też wyraźnie lepiej. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie - powinni zmienić nazwę miejsca akcji na San Escobar. Moze jakaś petycja do Ubi? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie cena jeśli produkt jest po premierze wspierany, rozszerzany oraz łatany i zapewni nam dobra zabawę na kilkaset H to cena 200zł być może nie jest niska, ale też oferta nie kończy się na zwykłym single player, które wg mnie w przyszłości gier nie maja racji bytu.

 

 

Wszyskto bedzie zmierzać ku grnaiu w grupach, coopach, dobrej zabawy multi z ekipą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerażająca wizja.

chyba tylko RPG-i się ostaną w takim razie. i czasówki w symulatorach.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyskto bedzie zmierzać ku grnaiu w grupach, coopach, dobrej zabawy multi z ekipą.

Trend zauważalny od dłuższego czasu, ze wszelkiej maści sieciówek można po prostu wycisnąć więcej kasy. Season passy, mikrotransakcje, indywidualnie kupowane dodatki, to jest konkretny pieniądz do zgarnięcia już po premierze gry. Widać to choćby po The Division, gdzie ludzie brali dodatki żeby zagrać ze znajomymi, mimo tego że one same prezentują się raczej przeciętnie. Najważniejsze jednak jest bez wątpienia to, że tego typu produkcje są naprawdę popularne. Mimo wszystko o przyszłość tytułów singlowych bym się za bardzo nie martwił. W takiej czy innej formie na pewno ich nie zabraknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...