Skocz do zawartości
Edward Kenway

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko przypominam, że wraz z nowym patchem doszła opcja wyłączenia podkomendnych i można grać totalnie solo co jest moim zdaniem świetne i dla mnie osobiście zmienia rozgrywkę na plus (np. nie ma już ułatwiających strzałów synchronicznych, nikt się za mną nie kręci).

 

Jeśli ten typ rozgrywki przypadł komuś do gustu to polecam zagrać w Metal Gear Solid 5 - tam również sa epickie momenty, kiedy infiltrujesz po cichu bazy/posterunki w Afganistanie lub Afryce tylko trzeba przymknąć oczy na niektóre fabularne pomysły sci-fi Kojimy bo nie każdemu to pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak Quiet sobie wytrenujesz to masz nawet synchroniczne strzały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona i tak z biegiem fabuły znika więc to nie ma znaczenia ale fajne akcje można robić - fakt, np. rzucić granat i kazać jej trafić go w locie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie temat o Phantom Pain, ale...

 

 

Jej zniknięcie można dowolnie odwlekać, jeśli się wie, co trzeba zrobić, żeby te zniknięcie ztriggerować i zanim to nastąpi spokojnie przejść grę na te 99%.

 

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

jak najlepiej wymanewrować pocisk ziemia-powietrze? :E ja raptownie obniżam wysokość ale może jest jakaś inna strategia, może coś można odblokować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ogolnie jest przyjemna. zeby miec 60fps to trzeba cienie i roslinnosc dac na bardzo wysokie reszta ultra i na gtx 1080 jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawcie sobie jak na tym filmiku i powinno byc elegancko, ja mam ustawione 70 klatek na sztywno i nie spada na fullhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktyka zawsze jedna się sprawdzała.

Lądujesz helikopterem na kropce i wybijasz wszystko co się rusza :E

 

Ty wszytki gry przechodzisz w stylu Rambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika w tej grze jest miodna. Mam pytanie; czy zawsze oczyszczenie posterunków/miast nie ma sensu? :E Takie wrażenie mam po pierwszych kilku godzinach, bo wrogowie się odradzają. Można jakoś na stałe przejąć lokacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawił się hotfix (16GB :E ) i nareszcie wróciły zglitchowane i zablokowane dodatki do giwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steam nie widać listy poprawek.

 

Odpowie mi ktoś na pytanie o przejmowaniu terytorium. Da się jakoś zrobić, żeby zielone ludki tam zamieszkały? :D

Co to za przyjemnosć czyścić obszar skoro zaraz znowu wraca do początkowej formy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Na steam nie widać listy poprawek.

 

Odpowie mi ktoś na pytanie o przejmowaniu terytorium. Da się jakoś zrobić, żeby zielone ludki tam zamieszkały? :D

Co to za przyjemnosć czyścić obszar skoro zaraz znowu wraca do początkowej formy...

wiele tych miejscówek jest połączonych z misjami fabularnymi albo jakimiś losowymi zdarzeniami. Nie raz wyczyściłem obóz który był później "potrzebny" fabularnie. Poza tym działasz na terenie przesiąkniętym kartelami, więc fabularnie uzasadnione jest to że takie obozy większe czy mniejsze, - po jakimś czasie się "zaludniają" ludźmi z kartelu. Ten biznes nie uznaje pustki. Lukę zawsze zapełnią nowi ludzie.

Chociaż mogli wprowadzić element przejmowania na stałe niektórych chociaż lokacji i obsadzania ich swoimi. Z drugiej strony było by to nierealne żeby np. Taka Kolumbia -wyobraź sobie - była spacyfikowana i wyprowadzona na prostą i pozbawiona karteli przez 4 sealsów... Więc przytłączająca liczba wroga jest imo uzasadniona.

Działasz pod mocną presją i obecnością przeciwnika. Nawet gdyby można było czyścić permanentnie obozy, okazało by się że w połowie gry latasz po pustym kraju/regionie, a tak zawsze coś się dzieje, zawsze jest niebezpieczeństwo że jak zluzujesz sobie to zginiesz :E

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odświeżam grę na nowym sprzęcie i tez mam te mikroprzycięcia i spadki fps z 60 do 55 fps.

 

Masakra jakaś. Zaraz spróbuję z adaptacyjnym vsync.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga bo na nowych sterownikach Nvidii (425.31) gra lubi się losowo wieszać, niby poprawili błąd z wieszaniem się podczas przeglądania ekwipunku ale za to doszło wieszanie się losowe w trakcie grania, kilka osób zgłosiło problem na forum Ubisoftu ale póki co bez odzewu.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja chyba została naprawiona razem ze sterownikami 430.39, póki co nadal obserwuję a w międzyczasie...

 

Witajcie Duchy! Koniecznie sprawdźcie najistotniejsze informacje na temat sekretnej Operacji Oracle do której przydzielimy Was już 30 kwietnia. Nie posiadacie jeszcze swojej kopii Ghost Recon: Wildlands? Zalogujcie się do gry w dniach 2-5 maja i wykorzystajcie DARMOWY WEEKEND w Boliwii!

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2.05 do 5.05 za darmo do przetestowania na uplay, już ściągam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch razem z operacją oracle - na Uplay 19.74GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sama misja była spoko - trochę strzelania, trochę cichej infiltracji w dużej bazie i co najważniejsze brak pressingu w postaci liczników czasu więc ogólnie operację oracle oceniam na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

9 maja chyba ogłoszą Wildlands 2.

Skad info ?? Tak jak RD2 na PC :E

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw wymagan bo ta gra potrafi ladnie zajechac GPU :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

----------------

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...