Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dark Souls III

Rekomendowane odpowiedzi

Z wcześniejszych plotek wynika, że Dark Souls III ma umożliwić rozgrywkę maksymalnie czterem osobom. W grze pojawi się podobno 45 nowych rodzajów przeciwników i 15 niewidzianych dotąd bossów, 100 rodzajów broni oraz 40 rodzajów uzbrojenia.

 

data wydania początek 2016 roku

 

http://www.youtube.com/watch?v=LA69xxVPyO0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie

Ja też nie, widziałem Dark Souls II, nie dla mnie taka tunelowa naparzanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z niecierpliwością. Natomiast po tym co From Software zrobił z podziałem DSII na 2 gry to nawet nie kupiłem dodatków, mam grubo ponad 100h w podstawkę DSII i mi wystarczy. Przed premierą DSIII przejdę DS i DS2 jeszcze raz. Rozum podpowiada żeby czekać do pełnego wydania z DLC, ale i tak zmówię preorder :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie, widziałem Dark Souls II, nie dla mnie taka tunelowa naparzanka.

To znaczy, że nie widziałeś, bo to nie jest tunelowa naparzanka. :heu:

 

Czekam, ale tytuł ten nie budzi już takich emocji, jak poprzednie części. Co prawda to nadal gatunek "pożądany", lecz mimo wszystko trzecia odsłona tego samego. Niby Miyazaki nadzoruje prace, niestety ludzie odpowiedzialni za Bloodborne nie mają udziału w tworzeniu tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne'a można im wybaczyć, bo jednak gra ma trochę inną mechanikę i odmienny klimat.

 

“So it’s a turning point,” he said. “It’ll be a turning point, but it’s not final.”

 

Pytanie czy po trójce faktycznie nastąpi przełom, czy to tylko taka gadka. Uwielbiam Soulsowy gameplay, ale znużenie niestety już się poważnie zadomowiło w tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale co tu robi w dziale PC będzie to na PC??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie. W normalnym trailerze, a nie lekko przemontowanym na potrzeby M$, na końcu pojawia się także i logo Steama.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pojawiło się mnóstwo materiałów z DS3. Zerknąłem na kilka i chociaż wielu nowości względem poprzednich części nie ma - zapowiada się świetnie. Szczególnie duże wrażenie zrobiła na mnie ścieżka dźwiękowa.

 

Jeszcze jakiś czas temu nie czekałem na ten tytuł, ale po kupieniu za grosze pierwszego Dark Souls wciągnęło mnie po uszy. Mam na liczniku 43 godziny i jeszcze sporo przede mną, ale mam ochotę na jak najwięcej. Teraz tylko znaleźć dobrą ofertę (w sklepach podrożało do nawet 200 zł ;/ ) i czekamy do 12 kwietnia. :)

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się niesamowicie, ale boję się, że wydadzą bardzo słaby, a co najmniej średni port na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to wygląda od zaplecza? Oni to sami portują? Ktoś im to robi?

Jak było w przypadku poprzednich, słabych portów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że sami. Nie zdziwiłbym się nawet, gdyby to PC było główną platformą.

 

Optymalizacji chyba nie trzeba się aż tak bać. Z tego co czytałem, z DS2 nie było problemów. Pierwsza część to inna bajka, bo potrafi klatkować chyba na każdym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że sami. Nie zdziwiłbym się nawet, gdyby to PC było główną platformą.

 

Optymalizacji chyba nie trzeba się aż tak bać. Z tego co czytałem, z DS2 nie było problemów. Pierwsza część to inna bajka, bo potrafi klatkować chyba na każdym sprzęcie.

DS2 robił tak naprawdę kto inny niż DS1 i 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to lepiej żeby wyciągnęli odpowiednie wnioski. Przede wszystkim - odblokowany FPS.

 

Na NeoGafie ktoś miał niby okazję przyjrzeć się wersji PC i przynajmniej jeśli chodzi o opcję graficzne, twierdzi, że jest podobnie do DS2.

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się mnóstwo materiałów z DS3. Zerknąłem na kilka i chociaż wielu nowości względem poprzednich części nie ma - zapowiada się świetnie. Szczególnie duże wrażenie zrobiła na mnie ścieżka dźwiękowa.

Nie ma sensu klepać linków, więc jeden zbiorczy:

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1192291

 

Wszystko fajnie, ale zbyt często się mówi, że ta gra za bardzo przypomina... Bloodborne. Co jest IMO trochę niepokojące, bo chyba każdy liczył na coś w klimatach DS1, może nawet Demon's Souls. Każdy zainteresowany wie też, że feeling obu "serii" jest jednak wyraźnie inny. Oczywiście pewnie i tak wezmę na premierę, pokusa okaże się zbyt silna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w obu przypadkach "feeling" jest na tyle oryginalny i został na tyle dobrze przyjęty, że oni się tym średnio martwią... Ludziom i tak się spodoba. :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma sensu klepać linków, więc jeden zbiorczy:

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1192291

 

Wszystko fajnie, ale zbyt często się mówi, że ta gra za bardzo przypomina... Bloodborne. Co jest IMO trochę niepokojące, bo chyba każdy liczył na coś w klimatach DS1, może nawet Demon's Souls. Każdy zainteresowany wie też, że feeling obu "serii" jest jednak wyraźnie inny. Oczywiście pewnie i tak wezmę na premierę, pokusa okaże się zbyt silna.

 

Na takie opinie też się natknąłem, ale w sumie nie mam nic przeciwko. Tyle tylko, że ja nie grałem w Bloodborne, przez co nie będę miał efektu deja vu. ;)

 

Mimo wszystko liczę, że gra zachowa swój własny, unikalny klimat, który znam z DS1 i późniejsze lokacje w "trójce" zaskoczą świeżością. ;)

 

Na plus na pewno obniżenie prędkości rozgrywki - w gameplayach z Network Testu wyglądało to zbyt dynamicznie.

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem pudełko. Mam nadzieję, że port będzie dobrej jakości, a sama gra nie zawiedzie.

Moim zdaniem każda kolejna część z serii rozwija pomysły z poprzedniej gry, więc podejrzewam, że DS3 będzie bardzo podobne do Bloodborne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem pudełko. Mam nadzieję, że port będzie dobrej jakości, a sama gra nie zawiedzie.

Moim zdaniem każda kolejna część z serii rozwija pomysły z poprzedniej gry, więc podejrzewam, że DS3 będzie bardzo podobne do Bloodborne.

Pomijając dwójkę, która nic nie wniosła i była tanim skokiem na kasę, bo zespół odpowiedzialny za Dark Souls pracował nad Bloodborne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając dwójkę, która nic nie wniosła i była tanim skokiem na kasę, bo zespół odpowiedzialny za Dark Souls pracował nad Bloodborne :E

 

Mam zamiar skończyć dzisiaj dwójkę i uważam, że jest to najsłabsza gra z serii(dla mnie 7/10).

Chyba najlepiej grało mi się w Demon Souls, a następnie w Dark Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś słyszałem, że nawet sam Miyazaki nie bardzo uznaje DS2. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś słyszałem, że nawet sam Miyazaki nie bardzo uznaje DS2. :E

Nie uznaje, bo nad nie pracował nad DS2 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...