Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Eksploracja bardzo przyjemna, właśnie trafiłem na pierwszą widokówkę, zebrałem już trochę zapisków, widziałem pozostałości po skrzyżowaniach dróg z oświetleniem, znaki drogowe, autobus szkolny, pomniki i zabudowania, wszystko świetnie wykonane jeśli chodzi o zniszczenie i czas :thumbup:

 

 

Bo to jest taka gra,abo do przejscia na szybko albo do czytania tego wszytskiego dookola i wczuwania sie w tamten świat.

 

 

No mnie tylko grafika przy tym trzymała.

 

 

A co powiesz o wodzie?woda brzydka =gra zła.Tak jak RDR2 koń za wolny-gra zła :thumbdown:

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze gra nie jest jakas odkrywcza ale co z tego ?nawet nie chce taką być,bo sama kreacja swiata jest świetna i się broni.

Mi najbardziej podobaly sie widokówki,czyli to co bylo kiedys.Swietnie pomyslane.Maszyny ,pozostalosci po tamtym swiecie,czasem widac bylo nawet stare sygnalizacje swielne obrosniete mchem.Robi to ogromne wrazenie ,uruchamia wyobraznie.

Ktos kto nie czytal zapiskow itd ,ok dla niego to zwykly rpg do powciskania X ,a jednak ktos kto gral na 100% napewno ma inne odczucia.

Stworzony przez Guerrilla Games świat to zdecydowanie jeden z największych plusów tej gry. Sam jego koncept jest bardzo ciekawy, stylistycznie jest bardzo dobrze IMO, do tego wszytko cieszy oko. Te mechatroniczne zwierzaki kontrastujące z nadgryzionymi zębem czasu resztkami pierwotnej cywilizacji to też coś, czego nie widzi się z w co drugiej pozycji. Mnie się strasznie podoba ten setting.

 

Jeszcze w ten tytuł nie grałem, ale planuję go jakoś niedługo nadrobić. Tym bardziej, że używki chodzą za śmieszne pieniądze w tej chwili, więc wydanej gotówki raczej nie będę żałował, a zabawy z tego co widzę na trochę godzin jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem, po 2 dniach dość mocnej eksploracji i nawet zrobieniu trochę zadań pobocznych, szybko się znudziło. Dlatego "przynołlajfiłem" konkretnie wczoraj i dzisiaj grając po ODINowemu, robiąc sam główny wątek, dosłownie zadanie po zdaniu i wtedy gra się naprawdę przyjemnie, mimo pewniej przewidywalności, fabuła jest interesująca. W tych lokacjach które prowadziły wątek główny nie omijałem żadnych notatek i wciągnęło, zwłaszcza od połowy gry, cały czas chciałem się dowiedzieć co będzie dalej i co się stało wcześniej. Ogólnie całe tło, background świata, żeby za dużo nie powiedzieć, ciekawy i odkrywało mi się to bardzo przyjemnie.

 

Grafika świetna i bardzo szczegółowa, choć mogłoby być bardziej brudno, zbyt pięknie wyglądały te wszystkie stroje postaci. Wszystkie lokacje podziemne i "Kotły" to dosłownie "tester" możliwości wyświetlaczy jeśli chodzi o HDR. Walka i cała mechanika również fajna i satysfakcjonująca.

 

Duży minus za bardzo słabiutkie dialogi i drewnianą, "manekinową" mimikę twarzy rodem z Androbiedy czy ELEXa, mam nadzieję, że w dwójce mocno to poprawią. To samo zadania poboczne i ich jakość.

 

Ogólnie dobra gra, 7/10, tylko trzeba przymknąć oko na pewne rzeczy.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja przez dwa dni zrobiłem sporo pobocznych, kilka kotłów, kilka obozów, kilka żyraf. Ty natomiast grałeś tylko główny, a wypowiadasz się na temat czegoś czego nie robiłeś i porównujesz zadania poboczne do debilnych zadań z Asasynów, bo widzę, że pijesz do RDR2 ;)

 

I nigdy się nie czepiałem, czepiałem się, że komentujesz coś o czym nie miałeś pojęcia, są niektóre gry w które gram właśnie tak, czyli na przykład Assasyny, wiadomo, że zawsze się da, jak w Origins, ale w Asasynach, czy Far Cryach jak to tylko możliwe staram się lecieć tylko główny wątek.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Misje poboczne w Horizon chyba są na tym samym poziomie co questy w ostatnich częściach Assasins Creed. Ale sam świat, bohaterka, fabuła to poziom o kilka klas wyższy od serii Asasynów.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem poboczne ale odpuściłem tak jak Ty.

Nie robiłeś, bo gadałeś, że są takie same jak w grach Ubi, o przynoszeniu piór, i, że gdyby reprezentowały lepszy poziom, to byś robił. Gdybyś je robił, to byś wiedział, że to guzik prawda, a to, że trafiłeś w tak wielkiej grze akurat na to jedno najgorsze zadanie nie wierzę i tyle, nie mam też zamiaru jeszcze tutaj powtarzać tego któryś raz i ciągnąć tematu.

 

@down

 

A to sorry.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poboczne są nudne jak flaki z olejem oby druga cześć pod tym względem prezentowała wyższy poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem wczoraj przygodę z podstawką Horizona i :D to jest dobra gra. HDR gniecie suty. Już się nie mogę doczekać powrotu do domciu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też w to gram.

 

Początek super, później mnie nudziła a teraz znowu lepiej odkąd większe maszyny spotyka się na swej drodze.

Jak dla mnie 7/10 - dobra gra z przepiękną grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja daję EXom 10/10 nie tylko za to że są to super gry ale za to też że są w pełni spolszczone. Obecnie to nawet się wydawcą napisów nie chce robić a Polska to niby taki duży rynek dla gier. Dlatego SONY ma umnie za to ogromnego plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie 7.5/10

 

W skrócie.

Plusy za fajną główną fabułę, ciekawą walkę z maszynami i ładną grafikę.

 

Największy minus to nudny open world w sensie misji i aktywności pobocznych, oprócz właśnie ciekawej walki z maszynami i lecenia wraz z fabułą totalnie nie ma co tam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.5 to i tak sporo dla mnie max to 7/10.

 

Grafika i HDR super, walka i robodinozaury też, fabuła dobra tylko z głównego wątku, zadania poboczne jak z Assassina czyli bieda z nędzą i nic ciekawego, mimika twarzy (poza filmikami) np. przy dialogach to parodia i poziom Adnromedy do tego woskowe twarze i postacie które wyglądały jak kukły z wyjątkiem tych głównych i istotnych dla fabuły. AI kultystów czyli ludzkich przeciwników nie istniało za to robodinozaury wypadały świetnie. Muzyka zacna i nietuzinkowy klimat post-apo. Pomysł na grę ciekawy, wykonanie dobre ale zabrakło oszlifowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi się setting podoba i gameplay. Grafika naprawdę spoko. Pograłem już z 8h i nawet samo zbieranie zielska i eksploracja jest spoko. Poboczne to klasyczny kał posypany pudrem. Bardzo w porządku gra bo lubię takie klimaty. Na pewno lepsza niż uncharted 4 po przejściu którego poczułem się wyr*chany na 80 zeta, szczególnie jak gra w dialogach próbowała mi wmówić, że powinienem się doskonale bawić, bo piraci, mega skarb i w ogóle wuje muje dzikie węże :lol2: Niestety w HZD nie mam dubbingu, bo męczyło mnie na granie w niedziele o 14 i nabyłem za 6 ojro konto na BG (spokojnie nie mam zamiaru go odsprzedawać 30x jeleniom na allegro za 10-12 ojro :E)

 

Ps.Dodatkowo mam pytanie kupując płytkę complete edition to dodatek jest w formię klucza czy jest na płycie, bo jeśli kluczyk na psn to się muszę na folię zaczaić.

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spoko w takim razie sobie mogę upolować bez problemu płytkę na półkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończę to będę sprzedawał ;)

 

Póki co wciagnęła mnie... Cywilizacja poprzez wieki na Androidzie - Jest to 1:1 gra planszowa. Polecam w przerwach od konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walić Horizona xD coś ta gra za szybko idzie większość rzeczy mam fioletowe 22 lvl. Wątek główny bardzo fajny ale reszta gry jest tak masakrycznie płytka i pusta, że szok. Na szczęście gameplay ratuje sprawę. Maskrycznie tylko irytuje zabawa w assasyna skaczesz jeronimo i nie złapała się półki :E nie było checkpointa no bardzo nam przykro od zaczynamy wszystko od nowa. Momentami miałem flashbacki z The last guardiana, którego olałem po chyba 2-3h i zostawiam aż będę miał coś na uspokojenie.

Wczoraj wyhaczyłem na PSN Zone of Enders II za 39 ziko :) w promo big in japan i jest tam tyle gierków, że mi się oczy zaświeciły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Czy ten strój, który otrzymuje się za ogniwa, można zdobyć szybciej mniej więcej na 25 poziomie postaci? Czy trzeba robić wątek główny, bo inaczej dostęp do tych ogniw jest niemożliwy?

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno z ogniw jest w bodajże przedostatniej misji fabularnej i wcześniej nie można się do niego dostać, więc praktycznie cały wątek musisz przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno z ogniw jest w tym wieżowcu w którym jest się wyłącznie podczas wątku głównego. W czasie grania tego nie wiedziałem i na niego nie wpadłem a potem lipa bo to był jedyny kawałek którego nie miałem i nie mogłem odebrać tej zbroi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Brat zakupił PS4 Pro a ja mam zamiar za jakiś czas sobie od niego pożyczyć i pograć w jakieś exy dlatego ...

Kupiłem Horizon Zero Dawn complete edition na allegro, miało być w wersji PL ale gościu mi wysłał gre gdzie na opakowaniu nie ma żadnej wzmianki o języku PL, w środku jest instrukcja w językach: Brytyjski, Francuski, Portugalski i jeszcze jakieś arabskie opisy.

Gry jeszcze nie odfoliowałem, czy przy instalacji będę miał wybór wersji PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję z Playstatnio Hits i okładka, książeczka i sama płyta ma opisy po polsku, ale może po instalacji będzie i tak wybór języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Brat zakupił PS4 Pro a ja mam zamiar za jakiś czas sobie od niego pożyczyć i pograć w jakieś exy dlatego ...

Kupiłem Horizon Zero Dawn complete edition na allegro, miało być w wersji PL ale gościu mi wysłał gre gdzie na opakowaniu nie ma żadnej wzmianki o języku PL, w środku jest instrukcja w językach: Brytyjski, Francuski, Portugalski i jeszcze jakieś arabskie opisy.

Gry jeszcze nie odfoliowałem, czy przy instalacji będę miał wybór wersji PL?

 

 

Patrząc po allegro wnioskuję że jak nie jest napisane na opakowaniu że to wersja polska to nie będzie polskiego języka. Na allegro masz wersje np angielskie... chcesz PL kup taką wersję. Musisz patrzeć na opis co zaznaczył sprzedający. Często wystawią na zdjęciu PL a w opisie ze okladka w języku innym (europejskim) albo że jest po angielsku.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniasz język w konsoli na pl i gra sama dociąga odpowiednią wersję językową - jeśli takowa jest dostępna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Widać młody jeszcze jesteś, życia mało znasz. Na prawdziwej wonie prawie zawsze czegoś brakuje, z czymś jest problem i trzeba kombinować.
    • 4090 i gra na low?  Ouch...
    • Racja, rozsądkiem jest skakanie co 2-3 gen procków. Poczekam na Zen 5 i zobaczymy co dalej. Myślałem pogonić 5800X i dołożyć do używki 5800X3D. Za parę stówek wyczerpałbym możliwości na AM4, chociaż tym prockom na tyle blisko, że nie jest to jakiś zauważalny przeskok. Dawało się używki za 1k kupić, a teraz rzeczywiście drożej. Słusznie. Jak kupowałem 5800X to chodziły po 2k, oema trafiłem za ok. 1670zł gdzie za 5600X trzeba było dać 1400zł. Gdybym teraz siedział na 5600X byłby większy sens przeskoku.   Z multi to CS2 z detalami na Ultra High 1440p bez upscalingu. Obecnie klatkarz to tak 250-300+ na tym ustawieniu. Procki X3D dają kopa w tym tytule ale czy mi zrobi różnicę te +50-100 FPS?   A nie kręciłem tych memek, ponoć słabo się kręcą ale nie sprawdzałem. Chyba wybiję sobie z głowy zmiany. Warto chyba czekać na ZEN 5 - z tego co widziałem przyrost ma być na poziomie 40% co mnie zaciekawiło. Na intela nawet się nie oglądam. Ostatni raz miałem 6-7 gen i styka
    • Już te pisanie że czegoś zabraknie mi gotuje krew w żyłach... Miał Putin zdechnąć a żyje. Miały sankcje udusić Rosję a tu sami Amerykanie ganiają Ukrainę za ataki na rosyjskie przetwórnie ropy. Miało zabraknąć czołgów, wychodzi że produkują/restaurują kolejne. Miało zabraknąć amunicji wychodzi że sobie z tych dyktatorskich państewek pościągali szybciej niż zachód się zrzucił na źródełko Czech, nim sami swoją gospodarkę przestawili w tryb wojenny. Jest tak jak Wolski mówił w ostatnim raporcie że prędzej chudy zdechnie niż gruby schudnie. Przy braku błyskotliwej i wręcz cudownej kontrofensywy i postawieniu na odbitym terenie sytych oddziałach w sensie ilości to plan jaki ten Ławrow wyjawił w tym wywiadzie(polecam choćby tego poczytać jak nie martwi się ktoś że mu zalasuję mózg) jest bliżej do finiszu. Zostanie kaleka bez możliwości wejścia do tego NATO i UE a ciekawe ile to potrwa nim się nie rozpadnie bo raczej nie zwróci się z powrotem na wschód do najbliższego sąsiada. Pik produkcyjny w Rosji minie po 26 roku czyli jeszcze 2.5 roku walki o co. Z Chersońszczyzną skończyły się jakiekolwiek postępy i nawet chyba nadzieje na nie, a tylko była pokerowa rozgrywka gdzie krupier / cała publika raczej nie pomagała dostatecznie wystraszyć agresora. Niech ścierają agresora by szybko nie przyszło do głowy to powtórzyć to jest chyba jedyny cel teraz. Ostatni szczebel eskalacji z wyczerpania raczej też średnio wygląda. Teraz jest problem by te drony zwalczać na terytorium własnym by nie sprzedawały pozycji opl i lotnictwa to chyba raczej pod koniec nie będą ich tak lekkomyślnie używać.    
    • Toż mówię, że na AMD było cacy. Afterburner śmigał przy 5600XT (2 egzemplarze), 6600XT na końcu 5700XT na codzień UV referenta. Profil się wczytywał z windą, działało wszystko beton stabilnie na zasadzie ustaw i zapomnij. Ale wylewam gorzkie żale na ułomność u zielonych, a temat jest o konkretnej karcie - karta sama w sobie jest przyzwoita, polecam w tym budżecie Jedynie jak ktoś ma przyzwyczajenia z AMD, tj. proste, szybkie, działające OC/UV to może się rozczarować.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...