Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest tak z każdą grą. Naciąłem się tak np z killzone na ps4. Kupiłem w sumie przez niedopatrzenie wersję eng i PL nie ściąga. Mam też wersję PL i ta działa normalnie po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kumatych wloczykijow po swiecie tej niesamowitej gry. Kto tam byl, widzial i przezyl to wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak z każdą grą. Naciąłem się tak np z killzone na ps4. Kupiłem w sumie przez niedopatrzenie wersję eng i PL nie ściąga. Mam też wersję PL i ta działa normalnie po polsku.

 

Mam to samo z Fallout 4, napisy i wszystko po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - są napisy pl do tej wersji pudełkowej o której pisałem także ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na PC więc sens kupna PS 4 oddala się:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak nie był jakiś wybitny ex na ps4. Ale, na premierę robił jakieś wrażenie. Teraz po rdr2 itd. to już nie ma do zbytnio do czego wracać.

Days Gone dla mnie zdecydowanie lepsza gra od HZD.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa wyjdzie na PS now jeśli już. To jest gra Sony i poza PS now nie masz szans na wydanie PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa wyjdzie na PS now jeśli już. To jest gra Sony i poza PS now nie masz szans na wydanie PC.

Horizon Zero Dawn, Uncharted: The Lost Legacy, and More Join PS Now in January :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w tej grze jest dydstans rysowania zwalony. taka piekna grafika a kilka metrow przed jak ide widac na ziemi linie, granicie do której sa wczytywane tekstury. na ps4 pro chociaż mogli by to wyeliminować w trybie niższej rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na PC więc sens kupna PS 4 oddala się:P

Na PC to też będzie nuda tylko z ładniejszymi widokami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC to też będzie nuda tylko z ładniejszymi widokami.

Na bank będą mody z przebraniem kuriera z DHL-a :E:lol2:

 

Dalej to tylko plotki.

Jakie plotki? Że pojawi się na PC? Przecież to oficjalne info prosto od Kojima Productions. Wiadomo było już o tym od końca października:

 

 

Ale głupotki jak zwykle musisz pisać.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhh...

 

Te przez te posty o Death Stranding w tym wątku :E I może trochę przez piwo :lol2:

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wlasnie zaczolem HZD, waryo zbierac te metalowe kwiaty i naczynia czy to tylko achivmenty? No i chce ruszyc z fabula, omijam misje poboczne, duzo strace?

 

Metalowe kwiaty i naczynia możesz wymienić na skrzynki ze skarbami u jednego z handlarzy w mieście. Ja zrobiłem chyba wszystkie misje poboczne i tylko niektóre były dość ciekawe, więc wiele nie stracisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasmie przeszedlem. Nocka troche zarwana ale nic. Warto grac w dodatek?

 

Szczerze, nie chce mi sie chyba ze jakis wybitny.

 

Dodatek całkiem ok, nowi przeciwnicy dają w kość, fabularnie IMO nie odstaje od podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poboczne w sumie robię jak są niedaleko albo nie chce ruszać głównego wątku, ale fakt że Wiedźmin to to nie jest.

Sama gra zresztą też nie :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem dodatek do hzd. Generalnie odradzam szczerze zakup. Fajne widoki i nowi przeciwnicy a cala reszta zerznieta z watku glownego.

 

Plusy:

Grafika/widoki

Super przeciwnicy

Puzle

 

Minusy:

Fabula-jak w podstawce byla naciagana to tutaj jest jeszcze gorzej a wrecz tragicznie.

 

Level designe, tragedia. Chyba pierwszy raz spotkalem sie z gra gdzie miales piekne widoki zmieszane z niszczacymi imersje postapo mechanikami gry. Mosty na wode w gorach gdzie woda zamarza, liny po ktorych zjezdzasz gdzie jak sie nie zlapiesz to spadasz na sam dol gory i musisz wczytac ostatni save.

Wisienka na torcie jest glowna baza przeciwnika, nagle z postapo rpg robi sie zuper mario bros. Musimy skakac po ruchomych platformach, lapac sie krawedzi itp

 

 

Ogolnie nie polecam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka z maszynami całkiem fajnie zrealizowana, Fabuła mi się podobała. Poboczne, w większości słabe. Grafika ładna, ale nie równa.

 

Ale chyba sobie jeszcze raz ogram za jakiś czas :E

 

Dobre podsumowanie gry.

Choć co do grafiki, oceniam ją jeszcze wyżej. Dla mnie najmocniejszym punktem gry są walki z robotami, są efektowne i wciągające. Poza głównym wątkiem jest bardzo dużo do roboty, tylko ma to jeden minus - nie specjalnie interesujące. Coś jak u UBI w asasynach - na jedno kopyto.

Dla mnie mocne 8,5/10, pozycja raczej obowiązkowa dla fanów sandboksów i action RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ukończyłem w końcu HZD na trudnym(bardzo trudnym od areny) i tak zmieszany dawno nie byłem. Gdy gra trzymała się tematu technologi, robotów oraz widoków to było dobrze, a nawet bardzo dobrze, ale jak tylko wchodził temat plemion, zadania poboczne, walka z ludźmi, łażenie kawał na piechotę by pogadać z kimś, kto cię w ogóle nie interesuje... Nie pamiętam praktycznie żadnej postaci oprócz Aloy oraz Sylusa, no może jeszcze Elizabeth i Ted(czy jak się zwał niszczyciel kultury). Miejscowa ludność była ciekawa, przynajmniej do czasu, gdy się na nich tylko patrzyło... Muzyka całkiem dobra, ale rzadko dało się na nią zwrócić uwagę

Z chęcią odpaliłbym Nową grę+ na super trudnym, ale nie chcę grindować wyposażenia oraz męczyć się z tymi postaciami. Następcę kupię, bo na pewno dużo poprawią, a przynajmniej mam nadzieję że gameplay zasłoni wady.

 

7.5/10... Dałbym 7, ale wtedy God of War musiałbym ocenić na 6.5 :E Nie lubię czysto efektownych gier, chyba że robią to znakomicie, np. God of War 3.

Ed. Przespałem się z tym i jednak zasługuje na mocne 7.5-8/10, ponieważ istota tej gry: świat, roboty, walka są zrobione znakomicie.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dialogi plemienne skipowałem, te o katastrofie były OK. Zmarnowany potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...