Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę takiego temtu, czym jestem baaaaaardzo zaskoczony. Co tu pisać, marzenie milionów właśnie się spełniło. Plotki mówią o premnierze w 2017 roku (20 lecie gry), prace trwają od pół roku. Gra wyjdzie na PS4, a po jakimś czasie na PC (obecnie cisza w temacie Xone).

 

Trailer gry w 4 dni obejrzało 8 mln ludzi.

 

A to moje dwa ulubione filmiki z rekacji ludzi :)

 

Tu mozna się popłakać ze śmiechu

https://www.youtube.com/watch?v=iDcMwj_Xogk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematu nie było, bo potrzebujemy czasu aby dojść do siebie po tej zapowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To PC gdzieś potwierdzono? :brow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To PC gdzieś potwierdzono? :brow:

 

Na gafie Kagari pisała, że Sony ma deal podobny do tego ze SF5 - gra wyjdzie na PS4 i prawdopodobnie na PC (po jakimś czasie) omijając xboxa.

Ona jest wiarygodnym źródłem, bo to moderatorka odpowiadająca za informacje na temat FF na gafie i wiedziała o tym remake'u prawie od roku.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi zaczynałem się zastanawiać nad PS4

BRB idę po tą flaszkę co ją miałem otwierać podczas E3.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi zaczynałem się zastanawiać nad PS4

BRB idę po tą flaszkę co ją miałem otwierać podczas E3.

Ja tam bym i tak kupił plejke, bo są fajne gry poza tym ten remake może się okazać, że wyjdzie tylko na Ps4 aby podpić sprzedaż konsoli przede wszystkim w Jap. Samo square powiedziało, że głównie po to był ten trailer i jeżeli sprzedaż będzie wzrastać to możliwe, że gra będzie pełnym exem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym i tak kupił plejke, bo są fajne gry poza tym ten remake może się okazać, że wyjdzie tylko na Ps4 aby podpić sprzedaż konsoli przede wszystkim w Jap. Samo square powiedziało, że głównie po to był ten trailer i jeżeli sprzedaż będzie wzrastać to możliwe, że gra będzie pełnym exem.

Meh. Patrząc po samych ex'ach to mnie najbardziej i tak chyba Halo interesuje, czyli nieszczęsny Xbox.

Jako najlogiczniejsze rozwiązanie obstawiałbym czasową wyłączność dla PS4.

Ale taką typu ~rok i bez ogłaszania wersji PC. Na zasadzie innych portów - "Ha ha! Macie tutaj ochłap i się radujcie.". :E

Nie jestem wyznawcą siódemki. Dla mnie część na równi dobra z kilkoma innymi.

Byłbym w stanie kupić dla niej konsolę ale równocześnie byłbym w stanie zaczekać jeśli miałbym pewność, że pojawi się na PC.

 

Szkoda, że Silent Hills zdechło bo to był dla mnie kolejny mocny argument in plus dla PS4.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć nie grałem w VII, to chciałbym żeby to był wyłączny ex. Jako ukłon w stronę graczy i użytkowników PS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć nie grałem w VII, to chciałbym żeby to był wyłączny ex. Jako ukłon w stronę graczy i użytkowników PS.

Z jakiej racji? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczałem, że wersja na psx, była tą jedyną.

W takim razie ok - zezwalam na wydanie na pc po jakimś czasie 8:E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby już tak naprawdę chcieli się komuś ukłonić to powinni Nintendo. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pretekstem do zakupu plejki crush byłaby sama Persona 5 w tym roku.

Wiem jednak, że nie każdy lubi te klimaty.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pretekstem do zakupu plejki crush byłaby sama Persona 5 w tym roku.

Wiem jednak, że nie każdy lubi te klimaty.

No. Na pohybel chińskim bajkom... Tfu! :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Na pohybel chińskim bajkom... Tfu! :mad:

Widzę, że przesiąkłeś już humorem Gintoku :E

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna to wisiało w powietrzu, no i nareszcie jest. W zasadzie gra mojego dzieciństwa i choć może do wyznawców nie należę, cieszę się z tego rimejka jak z żadnego innego. No właśnie, to remake, co rodzi mnóstwo pytań i wątpliwości. Jaki system walki zostanie zastosowany? Jak wiele zmian w stosunku do oryginału? Na razie twórcy za dużo nie mówią, aczkolwiek w wywiadzie jest kilka ciekawych fragmentów:

 

http://www.engadget.com/2015/06/17/final-fantasy-vii-remake-interview-e3-2015/

 

The trailer seemed pretty serious in tone. Will the occasional humor the original game carry through?

 

TN: The comedy or the lighthearted parts -- I like those. I don't want to change it that much. But we can't have these upgraded, beautiful 3D models of Cloud and Barrett, still lining up in a row, jumping forward to attack an enemy, then jumping back to wait for their next turn. That would be bizarre. Of course there will likely be changes there. But if we took away parts like the lighter moments of the game, then it would no longer be FFVII.

 

Potyczki na pewno będą wyglądały inaczej, ale w obrębie FF jest kilka ciekawych systemów. Do tego dochodzą kwestie fabularne, zwłaszcza kluczowe momenty gry, które ludziom zapadły w pamięć (chyba nie muszę dawać przykładów). Trzeba więc przygotować się nie tyle na najgorsze, co na zmiany, które nie każdemu przypadną do gustu.

It's very likely that not everyone is going to like everything.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź kolego ogarnij jakoś ten pierwszy post w temacie, jakieś info podstawowe, ładny link do trailera itp ;)

 

Co do platform na jakie wyjdzie gra nawet na samym trailerze czy podczas prezentacji z tego co pamiętam mówili "Time Exclusive" więc na tej samej zasadzie co np. nowy Tomb Rider na XBOXA będzie to ex ale tylko czasowy, potem trafi na inne platformy. Na jakie, na razie nie wiadomo, czy to będzie PC czy XBOX czy Wii :E

 

 

ps.

 

Ja się zaczynam martwić o te generację skoro największe emocje wywołuje remake gry sprzed prawie 20 lat... :E

Edytowane przez Akozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zaczynam martwić o te generację skoro największe emocje wywołuje remake gry sprzed prawie 20 lat... :E

Czy ja wiem, na ps3 pewnie byłoby podobnie. Nawet jeśli emocje byłyby nieco mniejsze, to tylko przez krótszy odstęp czasowy pomiędzy oryginałem a remasterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zaczynam martwić o te generację skoro największe emocje wywołuje remake gry sprzed prawie 20 lat... :E

Martwisz się, że emocje wywołuje remake gry sprzed prawie 20 lat, a nie martwi Cię to, że podobne emocje wywołują remastery tytułów sprzed kilku lat? ;) Tak właśnie powinno wyglądać odświeżanie gier - bardzo stare klasyki brane na warsztat i reżyserowane na nowo, oczywiście z zachowaniem struktury oryginału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwisz się, że emocje wywołuje remake gry sprzed prawie 20 lat, a nie martwi Cię to, że podobne emocje wywołują remastery tytułów sprzed kilku lat?

Bez przesady, jeszcze nie widziałem aby przy zapowiedzi remasteru składanki Uncharted ktoś płakał, a trail miał 8mln wyświetleń ;)

Ostatnio pojawiła się informacja, że 40% posiadaczy PS4 w poprzedniej generacji nie miała PS3. Jest to ogromna rzesza ludzi, więc nie to nie dziwi, że Sony wydaje swoje największe killery jak GoW III czy TLoU w odświeżonych wersjach, bo ludzie tego oczekują.

 

FFVII to zupęłnie inna para kaloszy, gra oczekiwana przez długi czas, i jest to remake zupełnie inny, gra pisane od początku z dużymi zmianami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, jeszcze nie widziałem aby przy zapowiedzi remasteru składanki Uncharted ktoś płakał, a trail miał 8mln wyświetleń ;)

Nie przesadzam, nie każdego jarają chińskie bajki. ;) Dużo ludzi bardziej cieszy się z remasterów młodszych gier.

FFVII to zupęłnie inna para kaloszy, gra oczekiwana przez długi czas, i jest to remake zupełnie inny, gra pisane od początku z dużymi zmianami.

Nie tyle zupełnie inny remake, co po prostu remake. Uncharted Collection czy TLoU to zwykłe remastery. Remake z zasady jest inny od oryginału, ale za wcześnie na określanie skali zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwisz się, że emocje wywołuje remake gry sprzed prawie 20 lat, a nie martwi Cię to, że podobne emocje wywołują remastery tytułów sprzed kilku lat? ;) Tak właśnie powinno wyglądać odświeżanie gier - bardzo stare klasyki brane na warsztat i reżyserowane na nowo, oczywiście z zachowaniem struktury oryginału.

 

A kto powiedział że się tym też nie martwię :E ? Ja się bardzo martwię wieloma sprawami :E

 

A tak na serio to po prostu nie rozumiem ludzi którzy krzyczą i wiszą na żyrandolach podczas takich prezentacji wykrzykując że Sony wygrało E3 bo robi remake starego klasyka. Ja np. uwielbiam Fallouta 2 ale jak bym ktoś teraz ogłosił że robi jego remake to chyba bym się bardziej martwił niż cieszył.

Remastery to też fajna sprawa. Ja nie miałem PS3 i bardzo się ciesze że kiedy kupię PS4 to będę mógł zagrać w Journey, The Last of Us czy God of War 3. Bardzo bym się ucieszył tez z remastera edycji HD Shadow of the Colossus i ICO oraz NiNoKuni ;) To co mnie martwi natomiast to to że nacisk powinien być głównie położony na nowe IP a nie stare po face lifcie. Na PS3 i X360 też były remastery i wersje HD ale z tego co pamiętam to nikt o nich na E3 nie trąbił tak jak by nowy hit generacji zapowiadali.

 

 

A w remake FF VII chętnie zagram jeżeli okaże się fajny. Zdecydowanie wolę gry z serii FF tej starszej daty od tych nowych, np. FF1 czy VI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie sam fakt remake'u ale martwią mnie potencjalne zmiany.

Oczywista sprawa, kilku różnych rzeczy zapewne nie da się dobrze przełożyć na nowoczesne warunki.

Mimo to scenariusza i mechaniki rozgrywki powinni starać się nie ruszać.

Po co próbować usprawniać coś co dziś nadal działa dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popłakałem się widząc reakcje ludzi, w tych samych momentach się wzruszali co ja, kocham tę grę i czekam na nią jak na nic innego i nie wstydzę się tego.

Żadna inna gra książka czy film nie dały mi nigdy takiej przygody i tylu różnych emocji, setki godzin masterowania żeby wejść do krateru przygotowanym, złote chocobo i rozrywka w Gold Saucer, ta gra zmieniła wszystko. Porównywalną radość z gry dał mi tylko gothic 1 i 2, które również kocham ale mistrz jest tylko jeden - final fantasy siedem.

Edytowane przez giez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR4  (4x8GB) 3200MHz, Zasilacz: CHIEFTEC Smart GPS-600A8 600W Grafika: RTX 3070 6 GB Procek: Intel I7 6700k Płyta główna: Asus Z170 pro gaming Chłodzenie procka to coś takiego (podwójne wentylatory): https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-endorfy-fera-5-dual-fan-ey3a006-11788461/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=19706589240&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwqpSwBhClARIsADlZ_TnsUcqCx3gtfeqE30iNROlFLBFQQR44uSmBQlSenBA_gfYvjrjOKIwaApJ6EALw_wcB A obudowa to nie pamiętam. Wiele lat temu kupiona ale duże pudło SilentiumPC. 
    • Myślę, że większość ludzi robi to dla funu i dla nauki, niekoniecznie fixując grę, tylko zwyczajnie dodając/zmieniając jej mechaniki (na to właśnie czekam, stąd pytanie), potem jeszcze tacy frajerzy zostają jakimiś dobrze opłacanymi programistami czy coś, ha tfu, jak można tak nisko upaść xD
    • @Caps dzieki wielkie, mam kilka pytanek: - poleciles Endorfy Navis F360 Black 360mm, czy jest to lepsze chlodzenie niz Arctic Liquid Freezer III 360? - poleciles ssd Kingston KC3000 2TB. Gdzies na reddicie polecili mi Crucial SSD T700 ktory jest duzo szybszy ale i duzo drozszy (i ma tylko 1TB). Czy warto go wziac bo bym sie ku temu sklanial bo mam juz 4TB SSD SanDisk Extreme Pro portable gdzie moglbym trzymac dane - zasilacz 750W ten ktory poleciles bedzie OK? Od czego zalezy kiedy trzeba wiecej W? - ta ramka NeoTEC ILM Fixer to jest teoretycznie opcjonalnie zeby procek sie nie przegrzewal?  - jakies dodatkowe wentylatory sa nieporzebne?   Zastanawiam sie czy np. zwiekszenie budzetu do 11k nie poprawi znaczaco ktoregos z komponentow czy raczej juz nie ma sensu doplacac? Chce kupic kompputer tak zeby mozna go bylo w przyszlosci rozszerzyc, czy z obecnym zestawie bedzie to mozliwe?    Tutaj jbc jest lista z reddita: https://pcpartpicker.com/list/YhFR89
    • Odp. na pytanie. Już się z tego wyleczyłem, kiedyś faktycznie wszystko co nowe było ciekawe teraz większość to przeciętność okraszona problemami. Jest tyle "starszych" tytułów już połatanych że jest w co grać i z czego wybierać. Nie ma ciśnienia żeby rzucać się na każde barachło 😉.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...