Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I tak na tym zarobią przynajmniej 4 razy.

Do tego czasu muszą coś wypuścić na rynek, a FF7 był zapowiedziany gdzieś koło 2015 roku. Developing 1 tylko części trwa już 5 lat. Wg mnie będą jeszcze 2. 2 do Aeris, 3 do końca gry. Koniec koło 2023.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus +2 do hype :D

Poziom trudności do wyboru, jak w Crisis Core. Ukłon w stronę starych graczy, jeśli chodzi o tryb klasyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia czy na PC wyjdzie pełna wersja, czy tak jak na konsolach podzielą na dwie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być, że w odcinkach będą wydawać tylko na PS4, a kiedy gra będzie już w całości poleci wersja komplet na PS4,Xa i PC. Złapałem hypa znów na FF7 (dla mnie jedna z topowych gier na PSXa) i liczę, że remake będzie tak dobry jak RE2. Stary tryb walki z materiami i mają mój portfel :E

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego. W FF7 pasek leciał sam i trzeba było czekać. A tutaj pasek ładuje się dzięki atakom, nawet w tym trybie classic. Czyli co? Przykładowo przy slabych przeciwnikach może być sytuacja, że nie wydam żadnej komendy bo moje postacie zabiją ich auto atakami? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okładka jak okładka :E

 

Powinni dać info na niej, że to pierwszy epizod :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okładka jak okładka :E

 

ale walka z Bossem :thumbup:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to tylko urywek w dodatku gorzej się odczuwa emocje oglądając jak ktoś inny gra niż samemu ładując Bossa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech dadzą to samo w turach.

 

Też bym tak wolał :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się tym nie chwalą :kwasny:

 

Bo pewnie dadzą jakąś protezę

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja okładki na stronie Square Enix potwierdziła wcześniejsze przypuszczenia i wycieki - gra na PS4 będzie czasowym tytułem na wyłączność. Konkretnie do 3 marca 2021 roku, potem pewnie zawita na innych platformach.

 

showfile.asp?r=2019&pk=0&a=full&i=3117&f=FF7%5FPS4%5F2D%5Fv2%5F%2D%5FCopy%2Ejpg

https://press.na.square-enix.com/products/3117p324/final-fantasy-vii-remake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Szkoda, że nie dadzą wersji z polskimi napisami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hit? Trudno powiedzieć. Ogólnie produkcje Square często są przeciętne, a sama seria FF jest mocno pogmatwana i niespójna. Sam nie grałem w starą 7, ale sporo ludzi miło ją wspomina. Hype będzie ogromny, ciekawe jak będzie z odbiorem po premierze. Jeśli gra okaże się całkiem dobra, to może kupię. ;)

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Fabuła w FF jest kapitalna .. Zwłaszcza w 7 i 8. Dziś już się nie robi takich RPG, z tak rozbudowaną fabułą ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś już się nie robi takich RPG, z tak rozbudowaną fabułą ..

Nie wiem o jak dokładnie rozbudowaną fabułę ci chodzi, bo nie grałem w FF7, ale jestem pewien że nadal robi się gry RPG z dobrą fabułą. Sęk w tym, że prawdziwe RPG to dziś nisza. A popularne gry które nazywają się dumnie RPG (najczęściej action RPG) po prostu zapożyczają sobie kilka elementów z tego gatunku.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że FF7 nie miało przesadnie rozbudowanej fabuły, za to bardzo sprawnie poprowadzoną. Najnowsze trailery nadal budzą we mnie mieszane uczucia, zwłaszcza system walki - tani, efekciarski spam atakami, nie tego oczekiwałem. Cały czas mam zamiar zakupić, głównie z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie wiem o jak dokładnie rozbudowaną fabułę ci chodzi, bo nie grałem w FF7, ale jestem pewien że nadal robi się gry RPG z dobrą fabułą. Sęk w tym, że prawdziwe RPG to dziś nisza. A popularne gry które nazywają się dumnie RPG (najczęściej action RPG) po prostu zapożyczają sobie kilka elementów z tego gatunku.

 

Ja proponuje byś najpierw zagrał w te gry a później kwestionował moją wypowiedź ;p - bez urazy oczywiście. Bo dziś sie takich RPG już nie robi. Serio uwierz mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie pl na pc za rok.

No ale nie dla konsoli tylko na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

TO i tak będzie fragment całej powieści :(. Pewnie na max 10-15h i ...zostanie ucięta fabuła .... i znów czekać na kolejny epizod.. Ehh lipa troszke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...