Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sveron

Fotel dla gracza od 300zł do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam fotelu dla gracza w oto takich cenach, najlepiej gdyby był po jakiejś promocji, lub z kodem rabatowym. Pomysły? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z większością w Jysku czyli chłam, żeby dobry fotel kupić do komputera trzeba conajmniej 700 zł wyłożyć, w przypadku skóry nawet 1200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotel dla gracza, biurko dla gracza, chleb dla gracza... Majtki też już są dla graczy? :E

Tak jak wyżej, za bardziej ogarnięte krzesło biurowe faktycznie trzeba więcej zapłacić. Za porządniejsze często około 1000, a wcale nie muszą być skórzane.

Jednak za mniejsze pieniądze też można coś znaleźć ;)

 

To krzesło MARKUS z Ikei jest okej. Korzystałem, mogę polecić. Za to uważaj na takie konstrukcje jak MALKOLM. Skrzypi to jak cholera, a i jakoś specjalnie wygodne również nie jest. Po długim czasie przed komputerem, Twoje plecy to odczują. Jednak co jak co, ale na zdrowiu nie warto oszczędzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mam tak, że przewalę tonę tematów na forach zanim cokolwiek kupię z jakiejkolwiek kategorii - teraz niestety wybór padł u mnie na jakiś fotel do kompa w przedziale 400-700 zeta i standardowo wziąłem ten jeden z droższych, ale nie chciałem wydawać ponad tysiaka za fotel typowo dla gracza :/ który wygląda jak fotel wyciągnięty z bolidu Kubicy tak jak np wyglądają DXRacery. Jak człowiek ma już swoje lata i chce ten fotel postawić w biurze to wygląd DXRacerów średnio mi odpowiadał więc poszukałem innych alternatyw. Czytając fora zawsze ludzie pisali to samo - tanie fotele które były wykonane z ekoskóry czy ekoskóry perforowanej zaraz się szybko przecierały lub pękały dlatego w poszukiwaniach od razu je wykreśliłem bo po co ryzykować. Sam dla siebie nieco nagiąłem budżet i wybrałem taki cały z materiału, wyglądający w sumie jak DXRacer ale bardziej stylowy http://meblujdom.pl/fotel-obrotowy-q-229-dla-gracza-i-biura-id5678.html W twoim budżecie to jednak polowałbym bardziej na fotel Enzo Signal albo Ariel Plus (poszukaj w Google) też tego samego producenta, bo kuzyn kupił tego Enzo do którego i w sumie ja się przymierzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Weź ty reklamodawco zniknij, przepadnij. Widziałeś z którego wieku są tamte posty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś takie krzesło w Jysk-u ale jak z jego jakością to nie wiem.

 

kółka odpadają, rączki odpadają i chyba nogi lubią się łamać:) W sumie to idź do sklepu i zobacz jakie są zdezelowane te fotele na wystawkach, a jeszcze ze sklepu nie wyjechały :E

 

Weź ty reklamodawco zniknij, przepadnij. Widziałeś z którego wieku są tamte posty?

 

hehe sam nie zauważyłem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I poza tym fotele dla graczy są przereklamowane i sztucznie napompowane ceną. Nie polepszy ci się od fotelu skill w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lutym kupiłem nowe krzesełko, miałem ten sam pułap cenowy - ok. 700 zł. Po przeglądaniu różnych forów skończyło się na wyborze pomiędzy fotelami, które już zostały wyżej wymienione:

1. http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40103100/#/70261150

2. https://meblujdom.pl/fotel-obrotowy-q-229-dla-gracza-i-biura-id5678.html

 

Ostatecznie wybrałem Q-229 Signal i jestem z niego strasznie zadowolony. Jeśli będziesz miał inny pomysł na zakup to pamiętaj, żeby w tym pułapie cenowym omijać szerokim łukiem wszelkie wyroby ze skóry bądź skóropodobne, ich jakość jest bardzo słaba, wycierają się bardzo szybko, a w lecie przy upałach najzwyczajniej w świecie będziesz się pocił. Tylko materiałowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...