Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michal3535

T-Mobile Pilne !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem, że to nie te forum, natomiast mam pytanie, ponieważ do T-Mobile nie da rady się do dzwonic. Czy jak bralem telefon z abonamentem w salonie to moge to odeslac do 14 dni do centrum zwrotow tmobile wraz z wypowiedzeniem czy musze w tym salonie co bralem ?

 

Umowa nie była zawierana na odległość, więc nie wiem czy w ogóle masz prawo do zwrotu.

 

Każdą umowę w Polsce można rozwiązać w przeciągu 14 dni.

 

tak, każda umowę można rozwiązać w dowolnym terminie. Jednak prawo chroni konsumenta przed karami umownymi w wypadku podpisania umowy poza lokalem firmy (kurier) do 14 do od podpisania umowy. Autorze, umowe możesz rozwiązać w dowolnym momencie ale dostaniesz karę. bez kary to tylko tak jak jest na umowie a na pewno w ustawie napisane.

 

Już odesłałem myślałem że zawarta umowa w salonie zalicza sie do ustawy w ktorej mozna zerwac kazda umowe w przeciagu 14 dni Zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowa nie była zawierana na odległość, więc nie wiem czy w ogóle masz prawo do zwrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, każda umowę można rozwiązać w dowolnym terminie. Jednak prawo chroni konsumenta przed karami umownymi w wypadku podpisania umowy poza lokalem firmy (kurier) do 14 do od podpisania umowy. Autorze, umowe możesz rozwiązać w dowolnym momencie ale dostaniesz karę. bez kary to tylko tak jak jest na umowie a na pewno w ustawie napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...