Skocz do zawartości
Piteero

No man's sky

Rekomendowane odpowiedzi

Większość wywiadów była 2-3 lata przed premierą, były wywiady w których mówił że nie dadzą rady dostarczyć wszystkiego.

Poproszę o linki, jestem ciekaw co tam powiedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o linki, jestem ciekaw co tam powiedzieli.

 

pierwsze z brzegu kompilacja

 

 

temat z całą listą

 

 

Teraz jak spojrzeć to większość już jest w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wywiady w których mówił że nie dadzą rady dostarczyć wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chodzi o ten moment kiedy mówi, że nie wszystko jest możliwe? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Frajer to się napala na gre i kupuje pomimo że już wie jak to wyglada na starcie (zobaczył na YouTube np), mimo to zaraz po premierze płaci ponad 200zł i płacz po forach, ja też się interesowałem samym pomysłem na gre, poczekałem do tego momentu i gra zaczyna się robić sensowna i wyglądać. W tym momenie te 75zł jak za tyle zmian to cena całkiem dobra. Podobno zawiera kampanie na 30h ...

Murray branży nie zepsuje takimi zagrywkami, studia z wypracowanym dobrym imieniem nagle nie zaczną wymyślać czegoś czego nie będzię.

Doceniam jego starania bo jednak dużo osób poczekało i dopiero zaczną przygodę z NMS ale już dopracowaną.

 

Już tak nie broń Murraya. Koleś dał ciała i oszukał graczy. I to każdy doskonale wie. A mówiąc, że my jesteśmy frajerami bo kupiliśmy grę na premierę to jest z twojej strony troche nie rozsądne, nieprawdaż? Niby teraz gra jest lepsza i grywalna to właśnie ona powinna pojawić się na premierę! .. Producent bardzo stracił w oczach graczy. Chcieli po najmniejszej linii oporu zarobić na graczach - w dodatku ich okłamując. Dobrze, że ja w niektóre gry gram na PS4 to nic osobiście nie straciłem . A teraz wystarczy, że pożycze i znów obadam może będzie w końcu zjadliwa.

 

A bardzo mało jest gier tego typu, gdyby było takich gier w takiej ilości jak mamy np Survivale, to by nikt już nie grał w No Man Sky. I nie ma się co dziwić.. Ja również uwielbiam tego typu produkcje i może w końcu będzie ona grywalna. Bo Star Citizen robią i robią i pewnie nigdy nie ukończą :>

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka świetna

 

Piszę o obecnym stanie - planety nieraz powalają

Kilkanascie h na liczniku i dalej się chce grać :thumbup:

Exploruje 10h aby coś stworzyć i gdy już parę układów odwiedzonych to nagle jakiś kosmita się pojawia i jest taka mini fabuła - dobre to jest :D mam nadzieję że więcej takich "smaczków" znajdę.

Jedyne co bardzo drażni to podróż do miejsc "pytajników" na planetach - przy większych odległościach kompas wariuje i pokazuje raz dystans na plus raz na minus.

 

ab4ad886895a8221.jpg

 

82d5eb6e67e251d1.jpg

 

8643d15c0fe15554.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A naczym polegają te mini fabuły / misje? Oby nie było to typu - leć, zbadaj / zabij i wróć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hed tu podsumował gre w obecnym stanie - pokazał nawet motyw z tym kosmitą o którym pisałem :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam. 1 września wyszedł nowy patch 1.35. Czy ktoś może w skrócie opowiedzieć jak wygląda gra? O co w niej chodzi? W sensie jesteśmy wolnym graczem i co? Chodzimy po planetach latamy? Są jakieś frakcje? Bazy kosmiczne, stacje handlowe, misje, statki inne, wojny bitwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest poza wojnami.

 

W skrócie to takie połączenie Minecrafta z Elite Dangerous ?

 

Najlepiej obejrzeć jakiś gameplay z 1.3 wersji na yt i zobaczyć czy gra może Ci się podobać bo jest dosyć specyficzna. Ale obecnie większość ludzi chwali po najnowszych patchach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień nowy dodatek. Wprowadza Multiplayer, podwodne bazy, więcej pojazdów, nowe statki, lepszą grafikę portale które można budować nowe misje.

 

A Star Citizen jest nadal nie grywalny.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=V9Asatbi0GA

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z rok i gra może będzie wyglądać tak jak powinna na premierę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można będzie zarządzać flotą i kostumizować swój capital ship. Myślę że w tym dodatku będzie wszystko co obiecywał Shon w dniu premiery. A obiecuje wspierać grę jeszcze przez długi czas.

Na steami ostatnie recenzje też są pozytywne także gra się bardzo przeobraziła od premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsparcia dla flight sticka pewnie dalej brak eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można będzie zarządzać flotą i kostumizować swój capital ship. Myślę że w tym dodatku będzie wszystko co obiecywał Shon w dniu premiery. A obiecuje wspierać grę jeszcze przez długi czas.

Na steami ostatnie recenzje też są pozytywne także gra się bardzo przeobraziła od premiery.

Żeby tylko cena się dobrze przeobraziła w 20-40 zł to kupię. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmian jest dużo więcej, niektóre portale już miały szansę trochę pograć.

 

Najfajniejsze poza tym co wiadomo jest to że będą tygodniowe misje dla wszystkich przez które można będzie kupować różne skiny, emoty dla postaci, typy statków czy pojazdów. Wszystko bez microtranzakcj, jedynie aktywności w grze się będą liczyć.

No i nowa strona z mapą galaktyki gdzie będzie można śledzić jak gracze eksplorują cała galaktykę lub galaktyki, z punktami ciekawymi odwiedzenia, możliwość dodawania screenów i opisów.

Rankingi graczy typu najwięcej odkryć fauny, flory planet itp.

Wszystko to ma się pojawić tydzień po premierze NEXT.

Dla mnie to ciekawy pomysł na utrzymanie zainteresowania grą.

 

No i jest wywiad z sami wiecie kim o tym co się działo z grą na premierze i czemu tak wyszło jak wyszło. Wywiad

 

Jednego nie rozumiem ma być multi na 4 graczy w co-opie ale co z resztą ? W poprzednim patchu było do 16 osób ale bez zakładania drużyn. To dalej będzie do 16 osób w sesji ale do 4 w drużynie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że jeszcze będę czekał na powrót do NMS :D

Na reedicie wyłazi coraz więcej leaków i wychodzi na to, że serwery będą podzielone na 16 graczy w każdej

https://imgur.com/a/EzfxulH#g1cwpFH

 

Multiplayer :D

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nowy Gameplay

https://www.youtube.com/watch?v=OwgRvtohPE8

https://www.youtube.com/watch?v=qsz7Hrhzsbo

Porównanie tego co było z tym co dostaniemy.

 

Myślę że można poiwiedzieć że Shon Murrey po tym dodatku spełni swoje obietnice czego nie mozna powiedzieć o Krisie Robertsie który nadal ciągnie kasę na Stacitizena i sprzedaje statki za grubą kasę a gra nadal jest nie grywalna. Starcitizen zaczą zbierać kasę jeszcze przed zapowiedziami No Man's Sky Teraz już uzbierali ponad 200000000$ a gra się nadaje w sumie tylko do oglądania a nie do grania. Przy Star Citizenie pracuje wielkie studio a Noman'skya w sumie tworzyła mała grupka ludzi.

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...