Skocz do zawartości
Piteero

No man's sky

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle to wygląda, po premierze chyba odkurzę ten tytuł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cały czas wspominają że to kolejny przystanek w długiej podróży, a więc można się spodziewać kolejnego dodatku w przyszłości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się jaram, na pewno wskoczę do online :thumbup:

Gdzie hejterzy, którzy mówili żeby lepiej to zostawić niż łatać :E

 

Zostawić to lepiej ten ScamCitizen z którego doją i doją.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w tamtym roku po tych patchach, pograłem kilka h, ale że miałem inne gry do ogrania to odeszło na dalszy plan. Teraz jak odkopaliście temat znowu sobie przypomniałem o tej grze.

 

No i już kilka h poleciało. Zbudowałem bazę, zatrudniłem nadzorcę teraz wykonuje kolejne misje. Bardzo fajnie się gra, w końcu nie jest pusto i na prawdę jest co robić, do tego gra i planety w końcu wyglądają na prawdę ładnie, a i HDR w tej grze całkiem konkretną robotę robi.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tam da się zagrać coop? A w kwestii HDR, to czy nie wariuje na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak jest z coopem.

 

A drugie to jak ja kupowałem grę to jeszcze nie było wsparcia HDR dla wersji PC więc wybrałem wersje na prosiaka i nie mam pojęcia jak to teraz działa na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się jaram, na pewno wskoczę do online :thumbup:

Gdzie hejterzy, którzy mówili żeby lepiej to zostawić niż łatać :E

 

Zostawić to lepiej ten ScamCitizen z którego doją i doją.

I jedno i drugie lepiej zostawić. Część obiecywanej zawartości po takim czasie okrzyknąć sukcesem to trzeba mieć tupet. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dodali bo gra aktualnie jest całkiem, całkiem. Tylko, że ta cała zawartość która jest dzisiaj powinna być na premierę 3 lata temu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O te 3 lata mi chodzi. Z tym tylko, że dla mnie za kłamstwa tego kalibru oni są spaleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też słyszałem, że teraz całkiem niezła z tego gierka. Dla coopa bym zagrał, ale samemu niezbyt mi się chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje zebrane z wywiadu

NMS: Beyond

Release: 8/14/2019

NO, these are not patch notes. Just trying to put together something comprehensive for the community

 

Pillar One: No Man’s Sky: Online

16-32 players, dependant on platform, filled with online friends and strangers.

 

Able to see players on planet just by dropping in where other players are.

 

The Nexus - a new social space, without load times. Can be called in any system the player is currently stationed in. Think of this equal to Destiny’s Tower.

 

Includes new shops, new missions, new story elements

 

Nada and Polo own The Nexus

 

Exists outside of space and time

 

Can take on multiplayer missions, broadcast to anyone in the Nexus, and form up in “fireteams”, seamlessly exiting into the same system together

 

“Once you dock at a Nexus, you'll connect to up to 31 other players, all linked by a mix of Hello Games' server infrastructure and a peer-server system.“

 

“You'll also see "screenshots of bases they've built on planets" floating near them. These images are firm reminders that anyone in a given Nexus can warp to someone's base anywhere in the galaxy by interacting with that stranger (should their permissions allow it)

 

Community missions - Accepting these missions will warp players directly to a particular system or planet, where they'll automatically join a shard of other online players. Completing these rewards players with in-game currency, which can be spent on a new "rewards shop" Community missions WILL NOT be in game at release

 

Featured Bases - Hello Games recognizing user-made content across the game's galaxy based on factors like popularity among Nexus users. Should a user's creations become popular enough, every single online player will get a limited-time nudge to warp directly to that base and see it first-hand, if they so choose.

 

Certain planets are also being transformed into social spaces where players can mess around with one another.

Pillar Two: No Man’s Sky: VR

Supports all major headsets as well as their various control methods.

 

Teleportation movement options as well as direct movement.

 

“Grab the flight stick in one hand and throttle in the other”

 

“Reach out to lift the cockpit up…”

 

Everything that can be done in the base game can be done in VR, meaning you can also join non-VR players with no restrictions (other than them not being able to fist-bump you). It is absolutely not as simple as letting you control your character’s head directly. (Think Elite here - you can move your head, but not control your arms)

 

VR Controls are fundamentally different, from activating your analysis visor by tapping the side of your head, to navigating menus by physically prodding at holographic displays that wink into existence out of the back of your space-gloves.

 

“...wanting to be able to just punch the carbon out of an alien plant instead of using my mining laser, and a developer tells me to try it. It works.”

Pillar Three: No Man’s Sky 2.0

NEXT Changelist - roughly 250 changes. Beyond: twice as long (some articles saying more, some saying slightly less)

 

Community-focused approach to fixes and additions

 

New Galactic Map

 

New Alien Races

 

New Languages

 

CHAIRS CAN BE SAT IN/ON (this is the new clouds)

 

Walking NPC, both in stations and on planet (seen in videos)

 

>Expanded base building - industrial elements, logic pieces (think Minecraft’s redstone), electricity grids, teleporters, physics distortion systems.

 

Bigger, more complex base building

 

Taming, riding, and milking creatures (does not say Gek, calm down)

 

Hello Games has gone to the trouble of making nearly every creature size-compatible with these features, from "huge dinosaurs to tiny rodents."

 

Create big farms – full of crops to harvest

 

“The worlds No Man's Sky generates aren't just magnificent to behold anymore, they are going to feel properly populated.

 

Menu/discovery log UI being altered

 

Planets are more dense and more varied (article says planets “Won’t be the same huge boring biome”)

 

O te 3 lata mi chodzi. Z tym tylko, że dla mnie za kłamstwa tego kalibru oni są spaleni.

Warto już odpuścić, na początku kłamał i pewnie wie że źle robił. Dostał od community i to mocno, należało mu się. Jednak teraz należą mu się podziękowania, że doprowadził grę do swojej wizji a nawet ponadto bo NMS ma teraz więcej niż zapowiadano przed premierą. Sean już zapowiedział, że to nie koniec i będą dalej robić duże dodatki, które pozostaną za darmo.

Hello Games, zrobiło najlepszy powrót w historii. Chcesz czy nie, tak jest.

 

14stego wskakuje do Online i mam zamiar po raz kolejny spędzić multum godzin. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też słyszałem, że teraz całkiem niezła z tego gierka. Dla coopa bym zagrał, ale samemu niezbyt mi się chce.

Patrzę na yotube i coop działa już od jakiegoś czasu. Ja sam robię single, w porównaiu z tą pustą grą co wyszła na premierę to jest teraz całkowicie inna gra :E.

 

https://www.youtube.com/watch?v=_xiLE_iaqqU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Teraz muszę liczyć, że mojej kobiecie się gierka spodoba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Właśnie też słyszałem, że teraz całkiem niezła z tego gierka. Dla coopa bym zagrał, ale samemu niezbyt mi się chce.

 

Olej granie samemu. Niby więcej contentu i pobawisz sie dłużej ale i tak zaraz nudzi.. To gra nastawiona tylko na co-op.. Aż dziwne, że producenci dalej pracują nad tym gniotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej granie samemu. Niby więcej contentu i pobawisz sie dłużej ale i tak zaraz nudzi.. To gra nastawiona tylko na co-op.. Aż dziwne, że producenci dalej pracują nad tym gniotem.

1. bullshit

2. w dalszym ciągu grasz w wersję z 2016?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech pracują, podobno grze wychodzi to tylko na dobre. Generalnie gry w coop wciągają na dłużej, bo można dzielić że sobą emocje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skąd w No Man's Sky brać żywe srebro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd w No Man's Sky brać żywe srebro?

 

Nie grałem kilka miesięcy ale wiem że 'Silver' można w kosmosie z asteroid brać, po prostu strzelać w nie ze statku. A czym jest żywe srebro w poskiej wersji to nie wiem może jeszcze trzeba craftować ? nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie grałem kilka miesięcy ale wiem że 'Silver' można w kosmosie z asteroid brać, po prostu strzelać w nie ze statku. A czym jest żywe srebro w poskiej wersji to nie wiem może jeszcze trzeba craftować ? nie pamiętam.

Właśnie próbowałem to wydobyć ale z asteroid to jedynie co wylatuje to złoto, srebro i chyba tryd. Próbowałem to przerabiać w mobilnym rafinatorze (bo mniemam że to się w tym to przerabia) to uzyskuje się całkiem co innego.

 

Na necie gdzieś czytałem że wycofali to walutę ale ile w tym prawdy to nie wiem. Tym bardziej że w niektórych bazach w kosmosie dalej można kupić za tą walutę różne przedmioty, a ja mam ciągle zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było quicksilver - waluta eventowa. Teraz chyba wstrzymane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No właśnie trochę dziwne. W niektórych bazach dalej można kupić przedmioty za tą walutę, a jej brak. Za dwa dni ma być aktualizacja to może się co zmieni w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie: "Chciałby znaleźć jakaś grę, gdzie lata się po kosmosie, próbuje przetrwać, zwiedza światy i coś ciekawego się robi" i przypomniało mi się no man sky :E .

Obejrzałem tą recenzję od skill up i niestety takie zbieractwo laserkiem kamieni to kompletnie nie to. Z czasem lub od razu powinno mieć się statek wielozałogowy lub programowalne drony do zbierania surowców oraz innych misji i dupereli. Wyobraźcie sobie tą grę, ale w uniwersum startreka z większym poczuciem misji/celowości twoich działań.

Myślę że takich gier kiedyś się doczekamy, bo procesory mają coraz więcej wątków, a takie zabawy z AI na dużą skalę potrzebują mocy przerobowej.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.9 user score na meta - OMG to faktycznie musi być niezła :kupa::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.9 user score na meta - OMG to faktycznie musi być niezła :kupa::E

Ta ocena jest glownie wynikiem niespelnionych obietnic na premiere. Po tych 3 latach wiele sie zmienilo, zreszta bylo to walkowane tutaj wiele razy...

Za obecna cene gra jak najbardziej warta uwagi dla ludzi spragnionych exploracji kosmosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie: "Chciałby znaleźć jakaś gr, gdzie lata się po kosmosie, próbuje przetrwać, zwiedza światy i coś ciekawego się robi" i przypomniało mi się no man sky :E .

Obejrzałem tą recenzję od skill up i niestety takie zbieractwo laserkiem kamieni to kompletnie nie to. Z czasem lub od razu powinno mieć się statek wielozałogowy lub programowalne drony do zbierania surowców oraz innych misji i dupereli. Wyobraźcie sobie tą grę, ale w uniwersum startreka z większym poczuciem misji/celowości twoich działań.

Myślę że takich gier kiedyś się doczekamy, bo procesory mają coraz więcej wątków, a takie zabawy z AI na dużą skalę potrzebują mocy przerobowej.

 

Tak dostaniemy coś dla casuali od Ubi albo EA. dziękuje postoje, chyba że jeszcze jakaś fajna indie wyjdzie z ograniczoną grafiką.

 

Nie ważne jak nudne jest NMS czy ile obietnic nie dowieźli ale zabrali się za zajebisty pomysł w kilka-kilkanaście osób i szczerze wątpie aby ktoś porwał się 2 raz na takie coś i dowiózł fajną czy nawet lepszą grę (patrz Star Citizen). Obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...