Forum PCLab.pl: No man's sky - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (35 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

No man's sky wątek główny. "One Man's Lie"

#661 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 13 Sierpień 2019 - 17:43

Zobacz postlukadd, o 13 Sierpień 2019 - 16:47, napisał(a):

Przez ~3 lata było to wałkowane. Sean już z milion razy dostał po dupie. Dla mnie bez sensu się powtarzać i pisać to samo co wcześniej. Więc teraz raczej czas dyskutować o grze, którą w końcu doprowadził do stanu o jakim mówił 3-4 lata temu.

Sam jeszcze za bardzo się nie wypowiem, bo dalej tłuke podstawowe misje i rozbudowuje bazę :E Zobaczymy co będzie dalej.

I szczerze patrząc na reakcje ludzi autentycznie mam nadzieję, że mu to zapomną. Żeby mógł później powtórzyć ściemę przy kolejnym tytule i dalej golić frajerów. :D

Ten post był edytowany przez crush dnia: 13 Sierpień 2019 - 17:43

#662 Użytkownik jest niedostępny   Enfeeble 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Sierpień 2019 - 18:13

Ta gra jak była beznadziejna tak nadal jest - parę dodatków niczego w sumie nie zmienia.
Fajne dla relaksu przed TV - Żenada jeśli idzie o ekonomie/produkcje

core gry jest zrypany i nic tego nie naprawi.

#663 Użytkownik jest niedostępny   Little Sun 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 13 Sierpień 2019 - 18:49

Zobacz postEnfeeble, o 13 Sierpień 2019 - 18:13, napisał(a):

Ta gra jak była beznadziejna tak nadal jest - parę dodatków niczego w sumie nie zmienia.
Fajne dla relaksu przed TV - Żenada jeśli idzie o ekonomie/produkcje

core gry jest zrypany i nic tego nie naprawi.

Fajnie, grasz dużo w te jak to nazwałeś 'latadła w kosmosie' i widzisz to inaczej, ja oglądając filmy z gier którymi ostatnio się jarałeś też mam odruch wymiotny, więc kto ma rację ?

#664 Użytkownik jest niedostępny   Enfeeble 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Sierpień 2019 - 19:32

Zobacz postLittle Sun, o 13 Sierpień 2019 - 19:49, napisał(a):

Fajnie, grasz dużo w te jak to nazwałeś 'latadła w kosmosie' i widzisz to inaczej, ja oglądając filmy z gier którymi ostatnio się jarałeś też mam odruch wymiotny, więc kto ma rację ?

Jestem ciekaw tych filmów i tych gier którymi się "jarałem" :) I odruchy wymiotne zachowaj dla siebie.

W NMS nabiłem 111h - w sumie tylko dlatego że absolutnie nie było w co grać gdy wyszedł jeden z tych większych dodatków niby to odmieniających grę. Osiągnąłem chyba wszystko co było możliwe - Statki S i frachtowiec S.

Ekonomia? Kpina (mnożenie milionów na zawołanie)
Progress? Kpina (nie no, licznik godzin do następnego poziomu to super sprawa przecież - na telefonach)
Produkcja? Nawet nie chce... no dobra gry jak Factorio czy Satisfactory mam ograne do oporu - to może nie będę się znęcał nad tą dziecinadą. (ale mnożenie jednego z surowców samego z siebie to już był wyższy poziom cyrku)

Do relaksu i popykania - spoko, fajne widoczki.
Jak ktoś szuka czegoś "serious" to tak może nie :D (chyba że lubi się znęcać nad grami jak ja - wtedy super ubaw "jak jeszcze mogę to popsuć")

Genialny pomysł, elementy absolutnie genialnej technologii i... spartolone wykonanie cudownie ograniczone przez silnik.
Ej jak tam mapa planety? Udało im się to zrobić? :D

Klimat był całkiem niezły, a i czasem wygenerowało serio ciekawą planetę. Ale tak serio to po pewnym czasie cały ten procedural i tak wyglądał cholernie podobnie.

#665 Użytkownik jest niedostępny   sabaru 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 14 Sierpień 2019 - 11:32

Ktoś wie o której to ubdate ma wejść?

#666 Użytkownik jest niedostępny   Little Sun 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 14 Sierpień 2019 - 12:16

Zobacz postsabaru, o 14 Sierpień 2019 - 11:32, napisał(a):

Ktoś wie o której to ubdate ma wejść?

Jest patch notes : https://www.nomanssk.../beyond-update/ więc pewnie niedługo będzie.

Sean dalej robi swoje :D

Dodaj obrazek

@Enfeeble Nie chce mi si 100 raz tutaj tego tłumaczyć, gra nigdy nie miała być jakaś strategią czy symulacją kosmosu pod względem ekonomii więc takie zarzuty są bez sensu.
Jak nie podoba się Tobie to ok ale pisanie takich głupot mija się z celem :)

Jeszcze dowalą coś i mogę się założyć że na maxa poprawią eksploracje w następnym dodatku.

Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez Little Sun dnia: 14 Sierpień 2019 - 12:17

#667 Użytkownik jest niedostępny   hennepin 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Sierpień 2019 - 13:25

Patch już jest, zaraz odpalam vr :)

#668 Użytkownik jest niedostępny   Little Sun 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 14 Sierpień 2019 - 14:27

Zobacz posthennepin, o 14 Sierpień 2019 - 13:25, napisał(a):

Patch już jest, zaraz odpalam vr :)

Podobno mega z VR, napisz jak wrażenia.

#669 Użytkownik jest niedostępny   hennepin 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Sierpień 2019 - 15:06

Duży downgrade graficzny i nie ma jeszcze patcha pod pro, ma wyjść później jak do Skyrim. Lata się ciężko przy użyciu Move ale tak poza tym to faktycznie robi mega wrażenie.

#670 Użytkownik jest niedostępny   Enfeeble 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Sierpień 2019 - 16:22

Zobacz postLittle Sun, o 14 Sierpień 2019 - 13:16, napisał(a):

@Enfeeble Nie chce mi si 100 raz tutaj tego tłumaczyć, gra nigdy nie miała być jakaś strategią czy symulacją kosmosu pod względem ekonomii więc takie zarzuty są bez sensu.
Jak nie podoba się Tobie to ok ale pisanie takich głupot mija się z celem :)

To jestem ciekaw czym niby miała być? Serio.. czym? Gierką w której nic nie ma sensu i nic nie jest porządnie zrobione? Poza tym odniosłeś się wybiórczo do jednej rzeczy którą opisałem.
Lubisz to? Spoko, proste relaksatory mają swoją racje bytu.

A i ocenę tego co powinienem pisać a czego nie, zostaw już dla siebie. (czy coś jest głupotą - również)

#671 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Sierpień 2019 - 17:52

Pamiętaj, że temat o grze służy tylko wymianie pozytywnych poglądów. :D

#672 Użytkownik jest dostępny   musichunter1x 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 14 Sierpień 2019 - 21:45

Przemyślałem sobie parę spraw na temat tej gry i w sumie niech poprawia jeszcze bardziej eksplorację, a przede wszystkim dynamikę, poczucie życia tego uniwersum. Już wisi mi strategia i ekonomia czy zaawansowana geopolityka :E .
Mogliby zacząć choćby od umieszczeniu paru stref, gdzie wykształciłby się cywilizacje, ale na razie pies z miastami, niech dodadzą strefy konfliktu, gdzie w jakimś układzie będzie się toczyć wojna między jakimiś frakcjami,.Wymagałoby zaprojektowanie masy ciekawy statków i scenariuszy. Jacyś losowi przemytnicy polujący na zwierzęta i surowce, a za nimi pościg strażników, a ty możesz zdecydować czy zignorować to, pomóc zatrzymać go lub powstrzymać strażników.
Pełno różnych takich małych dynamicznych dupereli przydałoby się, ale nie mam pojęcia czy już czegoś takiego nie dodali.
Na razie mam wrażenie że zadania są statyczne w stylu NPC sobie na ciebie gdzieś czeka, a między sobą nic szczególnego nie robią.
PS4 raczej za słabe było by na masę niezależnych NPC, więc liczę na rozwiniętą wersję na PC lub PS5, ewentualnie spadkobiercę.

ED. Na PC mogliby dodać alternatywny rejon galaktyki, gdzie aktywne będą mody w jakimś % światów, czy jakoś inaczej byłoby to rozwiązane. Wejście w ten rejony byłoby proste, wystarczyłoby wlecieć w coś podobnego do czarnej dziury :E .
Kurde sam sobie stwarzam hypetrain. :lol2:
Oglądam: https://www.youtube....h?v=Y9TNZjMugD8

Wyobraźcie sobie losowy świat z ukrytymi obcymi ze Starship Troopers. Ten koncept gry ma ogromy nieskończony potencjał, który dopiero chwyciłem.

Dobra, właśnie sobie przypomniałem, że to tylko kilku ludzi i to ich pierwsza duża gra i druga w ogóle. Nie ma szans by sami to zrealizowali choćby w części.

Ten post był edytowany przez musichunter1x dnia: 14 Sierpień 2019 - 23:59

#673 Użytkownik jest dostępny   PHYSXftw 

• Obrońca "kąsol"
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Sierpień 2019 - 00:32

Wojny pomiędzy frakcjami już były w aktualizacji next. Jak wlecisz do takiego układu to możesz wziąć nawet udział w bitwie. Teraz dochodzi jeszcze potencjalny atak że strony graczy :D

Ja zacząłem grać od nowa 3h zleciały nie wiadomo kiedy.

#674 Użytkownik jest niedostępny   sabaru 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 15 Sierpień 2019 - 01:36

W grze się pojawiły czarne dziury ale co one dają to nie wiem oprócz tego że jak się w nie wleci to przenoszą do innej galaktyki.

#675 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Sierpień 2019 - 07:50

Czego by nie powiedzieć o tej grze, jestem zaskoczony że tak długo jest wspierana i rozwijana. Miesiąc po premierze można było temat porzucić i do niego nie wracać, nikogo by to nie zaskoczyło. Już po poprzednich dodatkach jak odpaliłem na godzinkę to widoczny był progres, teraz kolejne duże updejty. Mam cyfrę na PS4 kupioną za jakieś grosze w jednej z licznych PSN'owych promocji, może sprawdzę jak to wygląda w najnowszym patchu.

#676 Użytkownik jest niedostępny   caleb59 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Sierpień 2019 - 08:28

Panowie a ta gra to nie jest przypadkiem zwykły grind surowców jak w pierwszym lepszym survivalu? Da się pograć single? Co tam jest konkretnie do roboty z perspektywy grania single?

Ten post był edytowany przez caleb59 dnia: 15 Sierpień 2019 - 08:28

#677 Użytkownik jest niedostępny   sabaru 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 15 Sierpień 2019 - 11:01

Zobacz postcaleb59, o 15 Sierpień 2019 - 08:28, napisał(a):

Panowie a ta gra to nie jest przypadkiem zwykły grind surowców jak w pierwszym lepszym survivalu? Da się pograć single? Co tam jest konkretnie do roboty z perspektywy grania single?

Tak da się pograć w single. W zasadzie multi to prawie to samo co single. Jednak gra głownie polega na wykonywaniu prostych misji typu leć tu zrób to (np. wydobywaj ileś tam surowców) potem wróć do zleceniodawcy i złóż raport i w zasadzie tak w kółko. Fabuła jakaś tam i jest trochę bardziej rozbudowana od sztandarowych misji ale w zasadzie też polega od lataniu z punktu a do b potem do c itd. Powalczyć też można ale to głównie z botami i to tylko statkiem w kosmosie a same walki też nie są zbyt rozbudowane. Rozwal kilka statków i w zasadzie tyle. Jednak żeby przeżyć musisz właśnie zbierać surowce, dbać o swój statek bo jak nie to się rozleci chyba że grasz na trybie normalnym.

Mnie w tej grze kręci wielkość wszechświata, możliwość lądowania na każdej planeta, budowania (chociaż budowanie tej w grze mocno kuleje). Odkrywania nowych planet (chociaż większość to powtórki). Najbardziej co mnie rozwala w tej grze to że jak się wyląduje np. na księżycu to widać z niego planetę. Jedynie czego mi brakuje to dużych miast na planetach i była by to gra idealna. Co prawda bazy są ale w zasadzie składające się z kilku budynków i w zasadzie tyle.

Ogólnie gra ma potencjał i wiele jeszcze można zrobić w tej grze. Nawet jakby był jakiś płatny dodatek to mógłbym zapłacić bo gra naprawdę fajna ale jednocześnie trochę mało rozbudowana. Ciągle czegoś mi w tej grze brakuje.

Ten post był edytowany przez sabaru dnia: 15 Sierpień 2019 - 11:04

#678 Użytkownik jest niedostępny   sabaru 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 16 Sierpień 2019 - 10:58

UWAGA! Nie kupować gry bo coś zwalili. Jak wyszło ostatnie update to jeszcze gra jako tako działała, potem jeszcze wyszło kilka mniejszych żeby naprawić poprzednią łatkę i teraz w ogóle gra mi się nie chce włączyć. Do tego jak czytam na forach to tym co działa to niestabilnie.

#679 Użytkownik jest dostępny   lukadd 

• there is a near zero risk
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Sierpień 2019 - 11:23

Na prosiaku działa. Wczoraj z 3h grałem.

#680 Użytkownik jest niedostępny   Sheeneek 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 16 Sierpień 2019 - 12:27

Ja gralem wczoraj po 21 i nie mialem zadnych problemow na PC. Sprawdze dzisiaj czy faktycznie cos skopali po.

• (35 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35