Forum PCLab.pl: No man's sky - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (35 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 33
  • 34
  • 35
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

No man's sky wątek główny. "One Man's Lie"

#681 Użytkownik jest niedostępny   sabaru 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 16 Sierpień 2019 - 15:02

Dzisiaj wyszedł znowu nowy patch i naprawił ten problem.

#682 Użytkownik jest niedostępny   ntt_system 

• ____________________
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Sierpień 2019 - 15:29

przytrafiły mi się parę błędów w trakcie grania przechodzi do menu z wyborem gry sieciowej lub normalnej, kolejny błąd po załadowaniu się gry mój statek sam odlatuje i lata sobie po planecie bez możliwości jego przechwycenia :E

#683 Użytkownik jest dostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Sierpień 2019 - 17:17

Zobacz postntt_system, o 16 Sierpień 2019 - 16:29, napisał(a):

przytrafiły mi się parę błędów w trakcie grania przechodzi do menu z wyborem gry sieciowej lub normalnej, kolejny błąd po załadowaniu się gry mój statek sam odlatuje i lata sobie po planecie bez możliwości jego przechwycenia :E

No man`s sky nabiera nowego znaczenia przez statki widmo. :E

Ten post był edytowany przez musichunter1x dnia: 16 Sierpień 2019 - 17:17

#684 Użytkownik jest niedostępny   PHYSXftw 

• Obrońca "kąsol"
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Sierpień 2019 - 08:34

Natrafiłem na prawdziwą żyłę złota. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem. Planeta ze złomem za sztukę od 200k do 2,2mln.
Dodaj obrazek

#685 Użytkownik jest niedostępny   sabaru 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 18 Sierpień 2019 - 12:05

Zobacz postPHYSXftw, o 18 Sierpień 2019 - 08:34, napisał(a):

Natrafiłem na prawdziwą żyłę złota. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem. Planeta ze złomem za sztukę od 200k do 2,2mln.Dodaj obrazek

Ostatnio wprowadzili sporo nowości, może to jest jedna z nich.

#686 Użytkownik jest niedostępny   M_A_N_S_O_N 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2019 - 16:38

Siema,
kupiłem wczoraj gierkę - 80zł to nie tak źle, a zaciekawiła mnie gierka po tych wszystkich łatach. I co ciekawe mam spory problem z FPSami.

Mój sprzęt to:
i5 8400
GF1070
8gb ram
win10

więc teoretycznie problemów być nie powinno.

Szukałem trochę na necie - są jakieś tam rozwiązania, ale wszystkie z 1-2 lata wstecz. Próbowałem się bawić z ustawieniami w samej grze - zmniejszając detale, włączając/wyłączając różne opcje - ale nie specjalnie pomaga. Co ciekawe - zmienię opcje graficzne w grze, zresetuje ją, a po chwili wchodząc do opcji wracają ustawienia "fabryczne".

Ktoś może wie jak rozwiązać problem?

#687 Użytkownik jest niedostępny   sabaru 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 22 Sierpień 2019 - 11:40

Zobacz postM_A_N_S_O_N, o 20 Sierpień 2019 - 16:38, napisał(a):

Siema, kupiłem wczoraj gierkę - 80zł to nie tak źle, a zaciekawiła mnie gierka po tych wszystkich łatach. I co ciekawe mam spory problem z FPSami.Mój sprzęt to:i5 8400GF10708gb ramwin10więc teoretycznie problemów być nie powinno.Szukałem trochę na necie - są jakieś tam rozwiązania, ale wszystkie z 1-2 lata wstecz. Próbowałem się bawić z ustawieniami w samej grze - zmniejszając detale, włączając/wyłączając różne opcje - ale nie specjalnie pomaga. Co ciekawe - zmienię opcje graficzne w grze, zresetuje ją, a po chwili wchodząc do opcji wracają ustawienia "fabryczne".Ktoś może wie jak rozwiązać problem?

Dokup ramu 8GB + system W10 to za mało na dzisiejsze gry. Swoją drogą ta gra jest skopana totalnie po ostatnim patchu. Wczoraj odpaliłem steam, chciałem zmienić ustawienia graficzne to przy zapisie zmian zwiesił mi się komputer choć mogłem myszką ruszać ale nic się nie dało zrobić. I jedynie co mogłem to zrestartować komputer. Dziś widzę że znowu wyszedł mały patch ale boje się tą grę teraz włączać.

#688 Użytkownik jest niedostępny   M_A_N_S_O_N 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 22 Sierpień 2019 - 13:10

Problem rozwiązałem inaczej - wrzuciłem grę na dysk SSD... i lagi zniknęły mimo ustawienia wszystkiego na "wysokie"

#689 Użytkownik jest niedostępny   .PaVLo. 

• n_inżynier
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2019 - 07:47

Zacząłem grać po premierze ostatniej dużej poprawki i widzę dużo rzeczy na plus. Ale chyba teraz jest trochę trudniej o surowce, albo trafiłem na planetę gdzie nie ma niektórych.

#690 Użytkownik jest niedostępny   Little Sun 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2019 - 10:49

Zobacz post.PaVLo., o 23 Sierpień 2019 - 07:47, napisał(a):

Zacząłem grać po premierze ostatniej dużej poprawki i widzę dużo rzeczy na plus. Ale chyba teraz jest trochę trudniej o surowce, albo trafiłem na planetę gdzie nie ma niektórych.

Po to mamy cały kosmos w okól nas ;]

Ja zagrałem tylko 1h, na razie się wstrzymam i poczekam na bugfixy. Ale pierwszy od premiery lekko jestem zły bo eksploracja z tego co widzę nie została tknięta, poprawili tylko kolory, skalowanie i gęstość flory np. drzewa, dodali kilka nowych elementów na biomach i tyle ?

Ja bym znów chciał polatać i pozwiedzać z zaciekawieniem a nie 10 raz baze zakładać...

#691 Użytkownik jest niedostępny   .PaVLo. 

• n_inżynier
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2019 - 11:54

No jestem na drugiej planecie i troche żałuję, bo na pierwszej miałem mnóstwo węgla i tlenu, ale z drugiej strony na obecnej trafiłem na dobrą farmę minerałów i już po godzinie kupiłem nową broń z 16 slotami za 1.8 mln i trochę schematów:)

Na obecnej, zmrożonej, muszę eksplorować aby nie udusić się i mieć paliwo do lasera 😆

Ale do jednej rzeczy nie mogę dojść, gdzie jest mapa terenu i jak odnaleźć miejsca gdzie się już było 🤔

#692 Użytkownik jest niedostępny   AndrzejTrg 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2019 - 11:56

Ta gra to typowy SP? Czy mieszanka z MP?

#693 Użytkownik jest niedostępny   .PaVLo. 

• n_inżynier
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2019 - 11:58

Typowy SP, ale podobno można do kogoś dołączyć lub spotkać podczas eksploracji.

#694 Użytkownik jest niedostępny   Little Sun 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 23 Sierpień 2019 - 13:22

Zobacz post.PaVLo., o 23 Sierpień 2019 - 11:54, napisał(a):

No jestem na drugiej planecie i troche żałuję, bo na pierwszej miałem mnóstwo węgla i tlenu, ale z drugiej strony na obecnej trafiłem na dobrą farmę minerałów i już po godzinie kupiłem nową broń z 16 slotami za 1.8 mln i trochę schematów:)

Na obecnej, zmrożonej, muszę eksplorować aby nie udusić się i mieć paliwo do lasera 😆

Ale do jednej rzeczy nie mogę dojść, gdzie jest mapa terenu i jak odnaleźć miejsca gdzie się już było 🤔

Nie ma mapy terenu, bo nie jest potrzebna - masz całą planetę która wygląda podobnie a do tego całe galaktyki układów. Widać jedynie że byłeś już na danej planecie/układzie i ewentualnie znaczniki ciekawszych miejsc przy skanowaniu otoczenia.

Zobacz postAndrzejTrg, o 23 Sierpień 2019 - 11:56, napisał(a):

Ta gra to typowy SP? Czy mieszanka z MP?

Typowy SP z tym że można grać w łatwy sposób z randomami jak i z przyjaciółmi w Coopie

#695 Użytkownik jest niedostępny   Enfeeble 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Sierpień 2019 - 20:08

Coś z nowości szczególnie się spodobało komuś?

Po lekkim pograniu (jakieś 8h) mam wrażenie że kasa to już w ogóle straciła wartość :)
Fajny nowy system użycia nav. data - ale oczywiście trzeba było to spowolnić i nie da rady wymienić np. 5 na raz. Nareszcie można przesuwać moduły pod lepsze combo bonusów.

No i standardowo gra zblokowała mi rozwój bo overseer nie chce się pojawić w bazie - frachtowiec jest be dla niego.
Sporo walki z grą i domyślania się co autor miał na myśli.

Jako że legalnie lecę na morfinie, to taka głupkowata gra z fajnymi widoczkami jest teraz idealna ;p
(zabawne że nawet discord tej gry nie chce mi działać :D :D)

• (35 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 33
  • 34
  • 35