Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

racesupport

Prośba o wycenę komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym sprzedać swój PC, może ktoś jest w temacie i pomógłby mi mniej więcej wycenić sprzęt ?

 

Procesor: Intel i5 2550k 3400mhz@ 4600mhz

Chodzenie: Scythe Mugen 2

Mobo: ASRock P67 Pro3

Pamięć: GoodRam 2x4GB 1333mhz CL9

Grafika: Club3D Radeon R9 280x RoyalQueen 3072MB - GDDR5 - 384 BIT

Dyski: Samsung 640GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F1 x2

SSD: Toshiba Q Series Pro 128gb

Zasilacz: Corsair CX600W

Napęd: DVD-REC LG GH22LS70 SATA

Obudowa: Antec Three Hundret Black

Dźwięk: Asus Xonar D2

Chłodzenie: 2x wentylator na froncie, 1x na górze i na tylnej ścianie markowe, ciche.

 

Sama obudowa jest w idealnym stanie, komputer stoi od czasu poskładania, dwa razy do roku biorę do piwnicy w celu odkurzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw, że się go nie używa. Komp wciąż dobry i na sprzedaż? Dla mnie to sprzeczne z logiką :D

Za całość wyjdzie coś ponad 2k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżam za granicę dlatego chcę sprzedać, komp dobry bo śmiga na nim wszystko a większość gier na ultra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz_J, tam niestety mało kto zagląda, więc ciężko się doczekać odpowiedzi.

 

Acha to teraz zaczynamy zasyfiac forum wątkami bo jest patologia zwana brakiem cierpliwosci?? :E

 

Co do tematu to nie ejst tak, ze na czesci sprzedajac zarobi wiecje niz jako zestaw??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisywałem w wyszukiwarce wycena komputera i nic nie wyskoczyło, wieczorem może już ze zmęczenia też nic takiego nie znalazłem ;) W każdym razie nic to do tematu nie wnosi, admin mógłby przenieść wątek bez słowa a póki co to Wy zaśmiecacie mój temat ;)

 

Edit: No, coś dodałeś przynajmniej ;) Też mi się tak wydaje, te karty drogie na allegro z tego co widziałem nawet 700zł gość zlicytował, procek też drogi. Na części why not.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisywałem w wyszukiwarce wycena komputera i nic nie wyskoczyło, wieczorem może już ze zmęczenia też nic takiego nie znalazłem ;) W każdym razie nic to do tematu nie wnosi, admin mógłby przenieść wątek bez słowa a póki co to Wy zaśmiecacie mój temat ;)

 

 

Moderator nie jest od sprzątania an forum, a ciebie nie zwalnia nic od myslenia. Wchodzisz w kazdy watek i jak sa watki przyklejone to sa od samej gory, a ten o wycenie widac jak wol ;)

 

Co ci tu ktos ma jeszcze doradzic?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wszystko wiem, łącznie z tym jak zachować się na forum :P

 

Ja jak zaczynalem an forum to za takie zasyfianie otrzymywalem upomnienia, a potem bana na miesiac. Wiec uwazaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...