Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dyron

Laptop programowanie [2500zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Aktualnie tworzę głównie aplikacje na iOS i planuję rozszerzyć wiedzę o tworzenie oprogramowania dla systemów Android i Windows Phone 8.1

 

 

Wymagania:

Najchętniej obracałbym się w budżecie 2500 zł. Najlepiej gdyby laptop był relatywnie lekki i cienki(kobyły grubości 3 cm odpadają). Powinien spokojnie radzić sobie z emulacją platformy Windows Phone i Android.

 

Z tego co kiedyś widziałem bardzo podobał mi się Asus V5 573g, ale w tej chwili wygląda na to, że dostanie nówki jest praktycznie niemożliwe.

 

Moglibyście coś doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LEnovo z50 z i7 ulv + gt840m FHD

Laptop ma stosunkowo cienką obudowę 25mm

MAtryca full hd z duzym obszarem robcozym zdecydowanie porządana do twoich zastosowań.

Całkiem niezły hardware na pokladzie.

 

ieńsza sąw zasadzie acery o których piszesz, tyle, że mają one tylko matryce HD 1366x768 w większości wypadków. no i są droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tej opcji jeszcze nie widziałem. Wygląda na to, że spełnia wszystkie moje wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Acer e5-572g z i5M i GF840m. Matowa matryca FULL HD. Laptop jest nieźle wykonany, posiada mocna akumulator nawet do ponad 5h działania na wifi, dobra kultura pracy, nie jest głośny ani się nie przegrzewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej masz acera E5-571g z i5ulv + GT840. Wydajnościowo jak Lenovo, posiada matową matrycę o rozdzielczości FullHD oraz pojemną baterię. Za resztę warto zainwestować w dysk SSD, który da Ci największy uzysk w programowaniu - U mnie VS ładuje się krócej niż sekundę, biblioteki i średniej wielkości projekty od strzała gdzie na HDD mieli i mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...