Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mumiak

Fotele DXRacer i AKRacing

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad fotelami z firmy DXRacer ( seria D lub F ) i AKRacing. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się ( najlepiej od osób, które posiadają którykolwiek z tych foteli ) jakie mają opinie na ich temat. Trochę się w internecie o tych fotelach naczytałem. Jedni mówią, że to super fotele, które są MEGAwygodne, a drudzy, że to badziewia za +/- 1000zł. Szczerze mówiąc to wg mnie fotel za 1000zł nie może być badziewiem tbh. Btw mam jeszcze pytanie na temat znaczenia wzrostu co do fotelu DXRacer. Chodzi mi o to, że na ich stronie fotele serii D są dla osób o wzroście od 170 do 180cm. Czy waszym zdaniem osoba z wzrostem ok. 188cm i ok. 89kg wagi automatycznie by się czuła niekomfortowo? Pewnie to trochę głupie pytanie ale jestem ciekaw waszej opinii na ten temat :E

 

Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotele kubełkowe są strasznie niewygodne, więc fotele domowe na nich wzorowane nie mogą być dobre.

Kupując dxracer i podobne płacisz głównie za:

- marżę producenta,

- marketing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotele kubełkowe są strasznie niewygodne, więc fotele domowe na nich wzorowane nie mogą być dobre.

Kupując dxracer i podobne płacisz głównie za:

- marżę producenta,

- marketing.

 

 

Wow, muszę przyznać, że ta opinia mnie bardzo zaskoczyła i dała jeszcze więcej do myślenia :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie za male na twoj wzrost :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad fotelami z firmy DXRacer ( seria D lub F ) i AKRacing.

Mam AKRacing Gaming i po przesiadce z Ikeowskiego fotelika roznica bardzo na plus. Nie bola plecy jak wczesniej, siedzisko jest wykonane bardzo solidnie, jedyne zastrzezenia mam do platikowych oslon zawiasow. Za taka cene to naprawde swietna sprawa. Podobne fotele biurowe sa z reguly conajmniej dwukrotnie drozsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, dokonałem już zakupu fotela DXRacer serii F. Mam 188cm wzrostu, a fotel sugerowany jest dla osób z wzrostem 170-180cm. Jednakże po zmierzeniu wszystkich partii fotela ( na stronie DXRacer mają obrazek z wymiarami tego fotela ) zauważyłem, że mimo, iż teoretycznie jestem za duży na ten fotel, to wszystkie pomiary pasowały do mnie jakimś cudem - oczywiście mówię teraz o wymiarach porównanych z moim aktualnym fotelem-badziewiem za 50zł. Zabawne jest to, że te większe rozmiary, czyli fotele serii R dla osób o wzroście 170-190cm różnią się zaledwie o 2-3cm do tego co jest dla osób 170-180cm ( w sumie to nie znam się, ale sądzę, że to nie jest jakaś kolosalna różnica ) :lol2: Jak już fotel do mnie dotrze to okaże się, czy popełniłem błąd, czy jednak warto było ryzykować ( stawiam na to drugie ) :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie osoby wiecznie zachwalają takie fotele. Z fotela za 50 zł przesiadają się na fotel za 1000 zł wart 300-400 zł i są zadowolone.

Muszę przyznać, że bardzo krytycznie podchodzę do firm, które cenę windują marketingiem. Osobiście wolę kupować przedmioty, których największa część ceny to koszt produkcji, a nie marketing i marża.

Niemniej mam nadzieję, że będziesz bardzo zadowolony, bo tylko to się liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie osoby wiecznie zachwalają takie fotele. Z fotela za 50 zł przesiadają się na fotel za 1000 zł wart 300-400 zł i są zadowolone.

Muszę przyznać, że bardzo krytycznie podchodzę do firm, które cenę windują marketingiem. Osobiście wolę kupować przedmioty, których największa część ceny to koszt produkcji, a nie marketing i marża.

Niemniej mam nadzieję, że będziesz bardzo zadowolony, bo tylko to się liczy.

 

Dokładnie, miałem styczność z ww. produktem bardzo przeciętny jak dla mnie oczywiście... wart tak 300 - 400 zł. Podejrzewam, że ten podlinkowany z IKEA nie jest gorszy... mają niezły marketing /m.in. youtuberzy/ ale w życiu nie dałbym za to coś 1000ka :)

 

patrzyłbym na coś w tym stylu...

 

http://allegro.pl/fotel-biurowy-ergomax-enjoy-basic-5-lat-gwarancji-i5484938938.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...