Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

@lek

[Kupię] GTX 970 bez piszczących cewek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupię GTX 970 w dobrej cenie, w grę wchodzą tylko karty nie katowane z zasilaniem 6 + 8pin, bo te z jedną wtyczką odpadają, ze względu na słabą sekcję zasilania. Asus Strix tylko w wersji Black. Karta musi być na gwarancji, odpadają karty z X-Kom - proces reklamacyjny trwa u nich wieczność (zasilacz oddałem 1 czerwca i nadal jest na serwisie pomimo ponagleń). Karta najlepiej kilkumiesięczna, nie musi zawierać gry, Wiedźmina mam już, ale Batmana nie ;) , ale wtedy cena odpowiednio niższa.

 

Czekam na oferty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie wymieniłeś w tytule, ale jak coś to mam G1 Gaming od Gigabyte na sprzedaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze za 1300zl masz NOWKE ze sklepu malego ITX z batmanem a Janusze biznesu krzycza za swoje karty po 1400-1500zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evga Gtx 970 sc acx za 1300 z sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze za 1300zl masz NOWKE ze sklepu malego ITX z batmanem a Janusze biznesu krzycza za swoje karty po 1400-1500zl :)

1300 za piszczącą

 

jak komus zalezy na ciszy i NIE chce zeby piszczała to 100zł doplaty za sprawdzoną karte to nie jest zła oferta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę i obserwuję ceny, średnio 1350 za karty z początku produkcji, które niedługo będą mieć rok od zakupu, a ceny 2 stówki mniej niż nówki :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge ci swoja sprzedac. MSI GTX970 Gaming kupiona w X-komie na premiere GTA V ale nie mam papierow. Na poczatku moze troche piszczala a teraz to sie chyba juz przyzwyczailem bo tego nie slysze. Ewentualnie cos bardziej jak szelest ale sporo ciszej niz na poczatku

Cena:

1360 + przesylka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge ci swoja sprzedac. MSI GTX970 Gaming kupiona w X-komie na premiere GTA V ale nie mam papierow. Na poczatku moze troche piszczala a teraz to sie chyba juz przyzwyczailem bo tego nie slysze. Ewentualnie cos bardziej jak szelest ale sporo ciszej niz na poczatku

Cena:

1360 + przesylka

 

Odpada, po pierwsze x-kom, po drugie cewki, a po trzecie bez gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieaktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...