Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

borygo2

Jaki laptop do World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowicze, chciał was prosić o pomoc. Tak jak w temacie poszukuję laptopa który pociągnie WoW`a. Kompa używam na studiach, więc poza grą bardziej wymagające programy których będę używać to Word i Firefox. Od jakiegoś czasu przeszukuje allegro i różnie inne strony by znaleźć tego właściwego i niestety mam problem. Na tyle co się orientuje Intel`owskie i5 wystarczy nie jestem pewien co do i3 i ogóle nie wiem jak sobie radzi AMD. Większym problemem jest dla mnie grafika jaka by podołała grze. W tym momencie działam na lenovo g560 i3 310m z 2011r (jeśli mnie pamięć nie myli) Sprzęt bardzo wiekowy jak na lepka do grania a sama gra ustawiona jest na najniższych ustawieniach i potrafi się przyciąć.

 

Wymagania World of Warcraft to:

 

Minimalne wymagania

Intel® Core™ 2 Duo E6600, lub AMD Phenom™ X3 8750

NVIDIA® GeForce® 8800 GT, lub ATI Radeon™ HD 4850 lub Intel® HD Graphics 3000

 

Rekomendowane wymagania

Intel® Core™ i5 2400, lub AMD FX™ 4100 lub lepszy

NVIDIA® GeForce® GTX 470, lub ATI Radeon™ HD 5870 lub lepsza

 

Mimo, że mam podane wymagania to tyczy się grafik w komputerach stacjonarnych, odpowiedniki w wersjach mobilnych zawsze są słabsze i mogą się nie sprawdzić tak jak ich więksi bracia.

 

Jedynym kryterium jakie mam to by zmieścić się w okolicach 1300zł i by nie był to HP (za dużo moich znajomych buja się z nimi po serwisach). Oczywiście Laptop może być używany, byle by działał ;D.

 

Za wszelkie podpowiedzi będę bardzo wdzięczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzet z wymagan troche odszedl w niepamiec... jesli chodzi o przedzial cenowy to bedzie troche cienko jak sie tylko nastawiasz na jeden tytul... WOW potrafi naprawde momentami dac znaki :)

poszukaj cos z dell albo moze jakies stare Clevo z serii HM, bo na EM nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...