Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

platyniak18

UE48H6400 Problem, przebarwienia na ekranie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od paru dni na ekranie TV zaczęły pojawiać się takie dziwne kolorowe przebarwienia, pojawiają się 2-3 razy w ciągu dnia, ale po ponownym uruchomieniu telewizora problem znika. Najczęściej dzieje się tak podczas przeglądania internetu, ale czasami również podczas oglądania tv, gdy gram na konsoli nie pojawiło się to jeszcze ani razu. Co to może być?

Tutaj zdjęcie oraz film z tymi przebarwieniami:

http://www72.zippyshare.com/v/xA8orxbd/file.html

http://www88.zippyshare.com/v/KmakHxJR/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź podłączenie kabli. Nie wysunał Ci się jakiś? Takie coś miewałem na 10 metrowym kablu hdmi bez ekranowania oraz na kablu ekranowanym, który lekko wysunął mi się z hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź podłączenie kabli. Nie wysunał Ci się jakiś? Takie coś miewałem na 10 metrowym kablu hdmi bez ekranowania oraz na kablu ekranowanym, który lekko wysunął mi się z hdmi.

Telewizor mam podpiety do dekodera zwykłym 2 metrowym kablem hdmi za 15zł, kabel jest dobrze wpięty. Więc wina leży raczej po stronie kabla? Nie bać się o telewizor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor mam podpiety do dekodera zwykłym 2 metrowym kablem hdmi za 15zł, kabel jest dobrze wpięty. Więc wina leży raczej po stronie kabla? Nie bać się o telewizor?

 

 

wina kabla na 99%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor mam podpiety do dekodera zwykłym 2 metrowym kablem hdmi za 15zł, kabel jest dobrze wpięty. Więc wina leży raczej po stronie kabla? Nie bać się o telewizor?

Z ciekawości - to dekoder DVBT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mu dekoder DVB-T do tego telewizora?? Pisał,że najczęściej dzieje się to przy przeglądaniu netu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...