Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jarosz93

Wybór między 2 smartfonami

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!!

 

Mam zamiar kupić nowy telefon w okolicach 1200 zł. Do tej pory zainteresowały mnie dwa modele: Honor 6 i Samsung Galaxy A5. Zależy mi na płynności działania urządzenia. Głównie będę go używał do przeglądania internetu, oglądania filmów, czasami jakaś gra. Dość istotny będzie dla mnie także aparat.

 

 

Jakie są Wasze opinie? Może macie jakieś ciekawsze oferty do zaproponowania? LG G2? Samsung Galaxy G4?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Honorze i Galaxy nie wiem zbyt wiele jednak jeżeli masz do dyspozycji 1200zł odradzam ci LG G2, znajdzie lepszy telefon w tej. Iphone 5 za 1200 powinieneś nowego znaleźć, płynność na najwyższym z możliwych poziomów, jednak mały wyświetlacz nie będzie przyjemny do oglądania multimediów. Ja polecić mogę Asus Zenfone 2. Świetny telefon, jednak 5 ci nie polece bo nie mam o niej pojęcia :D Do tego może Meizu Mx2 oraz gdy dopłacisz te 200zł HTC one m8.

Nie wiem czy chcesz dopłacić, ale M8 było by dla ciebie idealne! Spory wyświetlacz, płynność wręcz cudowna no i wymagające gry odpalają bez zwieszek. Jednak to twój wybór. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G2 nokautuje konkurencję w tym przedziale cenowym, a tym bardziej nowe "średniaki" w stylu A5.

 

Zarówno Zenfone 2, jak i Honor 6 mają swoje zalety, ale i sporo wad - polecam testy na Anandtechu obydwu modeli. Z uwagi na aparat Asus odpada w przedbiegach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w LG G2 odstrasza mnie brak slotu na kartę pamięci, w porównaniu do Honor 6 ma on o 1 Gb mniej Ram'u. Różnica jest także w procesorze lecz nie wiem któryz nich wypada lepiej.@Makaan do Samsunga nie byłem przekonany, zostałem na niego namówiony w sklepie, wolałem wcześniej spytać Was o zdanie- także wykreślam go z mojej listy. Teraz zastanawiam się nad LG G2 i Honorem 6. Mógłbyś powiedzieć w czym jest lepszy ten pierwszy od tego drugiego?

@Gryzek Dzięki za rady, zapomniałem napisać, że interesuje mnie głównie Android. Niestety Asus za drogi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego Samsunga z serii A, liczą sobie prawie jak za S-ki, a są półkę niżej jakością podzespołów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...