Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

andrewDM

[Zamknięty]Sprzedam Samsung SSD 256GB PRO 850

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie sprzedam nowy, fabrycznie zapakowany dysk ssd 256GB PRO.

 

Model: MZ-7KE256BW 850 PRO.

 

Nie posiadam paragonu.

GWARANCJA PRODUCENTA 120 msc, realizowana po zarejestrowaniu produktu. Nie jest do takiego zabiegu potrzebny paragon. Taka informacja widnieje na polskiej stronie samsung o warunkach gwarancji. Realizowana jest na podstawie numeru seryjnego dysku.

 

Mile widziany odbiór osobisty w warszawie.

Możliwość wysyłki za pobraniem pocztą.

 

Cena jaka mnie interesuje to 500 pln.

Dla zainteresowanych wyślę zdjęcie na email (może być z karteczką z napisem pclab, cokolwiek :E).

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie posiadam paragonu.

GWARANCJA PRODUCENTA 120 msc, realizowana po zarejestrowaniu produktu. Nie jest do takiego zabiegu potrzebny paragon. Taka informacja widnieje na polskiej stronie samsung o warunkach gwarancji. Realizowana jest na podstawie numeru seryjnego dysku.

 

 

 

Na stronie Samsunga: "Zwrot tylko za pośrednictwem sprzedawcy."

KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego "Okres gwarancji liczony jest od daty zakupu" a żeby móc to określić potrzebny dowód zakupu paragon/faktura :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że można liczyć na cebulowatość rodaków :). Ale fakt poprawiam info:

 

http://www.samsung.com/global/business/semiconductor/minisite/SSD/downloads/warranty/SAMSUNG_SSD_Warranty_Statement_Polish.pdf - warunki odnośnie gwarancji, gdzie jest informacji o braku dowodu zakupu.

 

Dzwoniłem na infolinie i weryfikowałem to, tak więc proszę nie pisać nie sprawdzonych informacji.

Mała korekta, że w przypadku braku dowodu zakupu jest liczona data produkcji na podstawie numeru seryjnego. Przy 120 msc gwarancji myślę, że +/- 6 msc nie robi problemu...

Druga rzecz, model pro, dysk SSD, czy to się psuje ?

Dodaje od siebie 2 tygodnie rozruchu na dokładne sprawdzenie.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...