Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Chemik5

Monitor 24" ~450 - 550 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czytelników forum ( ze względu na to ,że jestem tu nowy proszę o wyrozumiałość) :) Forumowicze stoje nad wyborem monitora do gier w obrębie 450 zł do ~550 zł. Zastanawiam się nad dwoma modelami, a mianowicie:

Monitor Asus 24'' LED VS247NR ~500 zł

Benq 24" LED gl2460HM ~550 zł

Który z nich wybrać ? Chyba, że ktoś z was ma jakieś propozycje innych monitorów w tym przedziale cenowym :P (a i oczywiście tak, tak wiem 60 Hz do gier ? ale mi to nie robi różnicy, przyzwyczajony jestem do 60 HZ, a no i oczywiście cena odgrywa najważniejszą rolę ) Proszę o pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj czegoś na AH-IPS (stricte do gier Ci AMVA nie polecę), bo TN mają tragiczne kolory, kontrast i w sumie ogólnie wszystko poza czasem reakcji.

 

Za 550zł znajdziesz chyba AOC i2369VM, ewentualnie jakiegoś LG na tej samej matrycy (poszukaj, bo LG mogą mieć Flicker Free a AOC ni ma).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, z tego co zrozumiałem szukać monitora z matrycą IPS ? :) Jestem Ci bardzo wdzięczny ! :):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AOC i2369VM najmniejszy input lag do gier ale nie ma flicker free. Z LG najtaniej z 23 cali KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączając się do tematu zapytam, wybieram między dwoma monitorami z posta wyżej. AOC ma mniejszy input lag czyli jest lepszy do gier, ale moje pytanie brzmi czy warto na to zwracać uwagę jeśli nie gram w FPS-y, natomiast sporo siedzę przed komputerem i w sumie Flicker Free byłoby mile widziane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej wybrać powiedzmy pod CS ? Tego LG czy AOC?

 

Z drugiej strony rozmiar ma znaczenie z racji tego, że składam amatorsko videa ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AOC do CS i lepsza jakość obrazu może być też na AOC z racji DVI, gdzie w przypadku HDMI czasami są komplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko on znów nie ma flicker free ,a tez duzo siedze bez CS na PC... jakiś inny model do troszku wiekszych pieniedzy zeby pogodzic obie rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dell jest już flicker free ale boryka się z nierównym podświetleniem. Zobacz na różnicę cenową miedzy Dell P2214H a Dell P2314H i Dell P2414H. Dalej jest lepszej jakości dell u2414h i eizo fs2434. Wszyskie w tym poście mają niski input lag jak AOC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...