Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krwawy12

[Zamknięty]Fatal Error "Ronin"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z grą "Ronin" a mianowicie gdy klikam nowa gra ładuje się 30 sek i wyskakuje takie coś.

 

___________________________________________

############################################################################################

FATAL ERROR in Vertex Shader compilation

ShaderName: lighting_shader

 

D3DXCompile failed - result

 

at gml_Object_Game_Draw_64

############################################################################################

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładuje się 30 sec

"sec" to skrót od secans. Od sekundy jest "sek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"sec" to skrót od secans. Od sekundy jest "sek".

Super mi pomogłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo faktem jest, że ciężko jest nam udzielić konkretnej pomocy. Być może nie ma osoby, która dotąd spotkała się z tym błędem. Czy tak dzieje się od początku po zainstalowaniu gry, czy dopiero od pewnego czasu? Czy Twój system posiada zainstalowane wszystkie aktualizacje? Czy biblioteki programistyczne typu . NET Framework czy Visual C++ Redistributable są w najnowszych wersjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrazu po zainstalowaniu próbowałem włączyć i wywalał Fatal Error.

Może to coś pomoże? http://scr.hu/2os0/igcs9

.NET Framework, Visual C++ Redistributable mam najnowsze.

Co do aktualizacji systemu to zaraz będe aktualizował ale wątpie, że to co zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"sec" to skrót od secans. Od sekundy jest "sek".

Zależy w jakim języki, w angielskim jest "sec", a biorąc pod uwagę, że wiele anglicyzmów zostało już wpisanych do słownika języka polskiego (np. trend, ring, budżet, biznes, sponsor, monitor, stres), a duża część z nich kilkadziesiąt lat temu, to Twoje czepianie się jest zupełnie bezpodstawne. Jeśli chciałeś pochwalić się, że wiesz, że istnieje coś takiego jak secans, czyli notabene jedna z funkcji trygonometrycznych, to gratuluję.

 

Do autora:

Proponuję zainstalować starsze sterowniki, może zadziała.

No i kwestia kluczowa - czy posiadasz oryginalną kopię? Bo wiesz, źle napisany crack może wyłożyć grę. A jeśli masz oryginał, to napisz do supportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakim języki, w angielskim jest "sec", a biorąc pod uwagę, że wiele anglicyzmów zostało już wpisanych do słownika języka polskiego (np. trend, ring, budżet, biznes, sponsor, monitor, stres), a duża część z nich kilkadziesiąt lat temu, to Twoje czepianie się jest zupełnie bezpodstawne. Jeśli chciałeś pochwalić się, że wiesz, że istnieje coś takiego jak secans, czyli notabene jedna z funkcji trygonometrycznych, to gratuluję.

 

Do autora:

Proponuję zainstalować starsze sterowniki, może zadziała.

No i kwestia kluczowa - czy posiadasz oryginalną kopię? Bo wiesz, źle napisany crack może wyłożyć grę. A jeśli masz oryginał, to napisz do supportu.

Z tymi sterownikami to spróbuje. Co do gry to mam crack. Ale pobierałem chyba wszestkie z internetu i z tym samym jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za nic nie potrafię znaleść starszych sterowników do Radeona ;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem sobie spokój z tą grą i pobrałem Don't Starve. I teraz mam problem z "Error During Initialization" gdy włączam gre ;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...