Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Anyon

Prośba o droną edycję [Adobe After Effects]

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba do posiadaczy AAE.

 

Otóż znalazłem ładny szablon do intro, ale nie mój system nie obsługuje AAE, więc nie mogę go edytować. Chodzi tylko i wyłącznie o zmianę napisów.

 

Link do pobrania: http://www35.zippyshare.com/v/0vGlkOiu/file.html

Proszę o zmianę Yourname na Poradniki Szachowe (również w linku) oraz eksport do .avi (wyrenderowanie).

 

Drugi plik: http://www35.zippyshare.com/v/dRmz8cjO/file.html

Proszę o zmianę litery g na W (duża litera) oraz YOurname na Wiseman oraz eksport do .avi (wyrenderowanie).

 

Dzięki z góry.

 

P.S. Bardzo proszę o pomoc, dla was to 5 minut roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiany to rzeczywiście 5 minut ale wyrenderowanie i podwieszenie na necie w dobrej jakości to już całkiem sporo czasu do zagospodarowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już prosiłem o podobną rzecz na tym forum i nie było kłopotów, więc myślałem, że tym razem też będzie w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Już prosiłem o podobną rzecz na tym forum i nie było kłopotów"

no właśnie, apetyt rośnie w miarę jedzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie zmieniłem system na 64-bitowy, by móc używać AAE. I od razu problem, bo po edycji i próbie renderowania otrzymany plik wazy 1 GB (7 sekund), w dodatku animacja jest spowolniona jakby miała lagi. Dźwięk bez problemu.

 

Co robię nie tak?

Daję Render Queue, Losless i zapisuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybrales opcje bez kompresji, dlatego tyle "waży" i możliwe , ze dlatego otwarzacze nie wyrabiają się z wyświetlaniem, sciagnij media coder, to darmowy soft a kompresuje bardzo ladnie i nim przerob plik do mp4/h264 na przykład, nie wiem do czego chcesz uzyc ale to dość popularny format/kontener/kompresor

 

 

przyszlo mi jeszcze do glowy, ze jeśli to after cc, to możesz zrobić render przez media encoder i tam masz gotowe profile do wybrania w tym h264, yt, dvd, br itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poddałeś mi pomysł. Poszedłem jeszcze prostszą drogą i skorzystałem z Xvid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiany to rzeczywiście 5 minut ale wyrenderowanie i podwieszenie na necie w dobrej jakości to już całkiem sporo czasu do zagospodarowania

Na koniec chciałbym zaznaczyć, że cała operacja zajmuje 7 minut. Pomyliłem się tylko o dwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...