Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

diplo94

Dysk zewnetrzny USB 3.0 do 200zl

Rekomendowane odpowiedzi

dopinam sie do pytanie - jaki dysk zewnetrzny polecacie (jakiego producenta) by "zywotnosc" byla OK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić taki, niewiele więcej jak 200zł, dostawa gratis in-postem. DYSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić taki, niewiele więcej jak 200zł, dostawa gratis in-postem. DYSK

Dzięki

 

Ja i tak liczyłem się z ceną do 300zł.

Jedyne co do czego nie mogłem się zdecydować to firma (Toshiba, Seagate, WD, etc) -> od dawna nie sledze rynku dyskow i nie wiem, ktory producent aktualnie ma dobre serie, a ktory ma "padaki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
by "zywotnosc" byla OK ?

Są do dyski talerzowe posiadające części mechaniczne do tego krótko na rynku więc "żywotność" jest tutaj loterią. Okres gwarancyjny ma przejść i tyle. Jakieś tam testy na necie da radę znaleść.

Jedyne co do czego nie mogłem się zdecydować to firma (Toshiba, Seagate, WD, etc) -> od dawna nie sledze rynku dyskow i nie wiem, ktory producent aktualnie ma dobre serie, a ktory ma "padaki"

Jaka by nie była firma to i tak wsadzają do dysków zewnętrznych drugi sort typu 5400 obrotów. Trafiłem kiedyś dysk samsunga który po rozebraniu nie miał interfejsu sata na laminacie tylko usb. Poszedł oczywiście w odstawkę bo nigdzie nie mogłem go zastosować. Jeśli chcesz kupić dysk zewnętrzny z którego będziesz zadowolony wybierzesz poprostu oddzielnie dysk i kieszeń na niego. Oczywiście "żywotność" nadal będzie loterią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są do dyski talerzowe posiadające części mechaniczne do tego krótko na rynku więc "żywotność" jest tutaj loterią. Okres gwarancyjny ma przejść i tyle. Jakieś tam testy na necie da radę znaleść.

 

Jaka by nie była firma to i tak wsadzają do dysków zewnętrznych drugi sort typu 5400 obrotów. Trafiłem kiedyś dysk samsunga który po rozebraniu nie miał interfejsu sata na laminacie tylko usb. Poszedł oczywiście w odstawkę bo nigdzie nie mogłem go zastosować. Jeśli chcesz kupić dysk zewnętrzny z którego będziesz zadowolony wybierzesz poprostu oddzielnie dysk i kieszeń na niego. Oczywiście "żywotność" nadal będzie loterią ;)

Nie do konca sie zgadzam:

1) Czasami jest wiadomo, ze producent ma gorsza serie dyskow. Ja pamietam jeszcze (nawet mialem i udalo mi sie upchnac zanim padl) pechowa serie Samsunga - Death Star (o ile dobrze pamietam jak go nazywali ;) )

2) 5400 jezeli chodzi o dysk do backupu mi nie przeszkadza. Wazne by transfer byl w miare OK i by to co nagralem przelezalo z 2-3 lata.

 

A jezeli brac najtanszy to faktycznie Toshiba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...