Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jupiterse

Karta graficzna nowa do 500zł pod FullHD Wiedźmina 2 i League of Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Szukam karty graficznej która byłaby najbardziej odpowiednia ale przede wszystkim takiej którą pasowałaby mi do mojego sprzętu. Na tę chwilę posiadam takie komponenty:

 

 

 

Płyta główna: Płyta główna MSI A88XM-E35, A88X, FM2+, DualDDR3-1866, SATA3, RAID, M-ATX (A88XM-E35)

 

Procesor: Procesor AMD APU A10-5800K, socket FM2, Quad-Core 3.8 GHz, L2 Cache 4MB, 100W, BOX (AD580KWOHJBOX)

 

Karta graficzna: Brak

Pamięć RAM: Pamięć GoodRam DDR3 PLAY 4096MB PC1866 BLUE CL9 (GYB1866D364L9A/4G)

 

Dysk twardy: Dysk SSD Silicon Power SLIM S60 60 GB 2,5" SATA 3 550/500 MB/s 7mm (SP060GBSS3S60S25)

 

Zasilacz: Zasilacz Thermaltake Litepower Black 400W LT-BULK (W0419NE)

Monitor: Monitor BenQ GW2760HM

 

 

 

Zastanawiam się czy kupując tę kartę:

 

Karta graficzna Gigabyte GTX 750 2GB GDDR5, 128-bit, OC, 2xHDMI, 2xDVI (GV-N750OC-2GI)

 

 

 

Będę zmuszony wymienić zasilacz na mocniejszy ? Jeżeli tak, to na jaki? I czy ta płyta główna wystarczy?

 

Jak widać zależy mi na graniu w fullhd mój monitor ma 27 cale i chciałbym cieszyć się grafiką. Gram tylko w Leauge of Legends i Wiedźmina 2. Jeżeli chodzi o inne zastosowanie komputera to dużo oglądam na nim seriali.

 

I na koniec czy będę w stanie grać na średnich detalach w FULLHD w owe gry kupując tę kartę?

 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz wystarczy do takiej karty, ile masz do wydania ?

 

 

Tak jak mówię na kartę 500zł (max 700zł), słyszałem, że i tak ten procesor nie wykorzysta mocy silniejszych kart. A dlaczego pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

League of legends korzysta głownie z procesora ,a karta ma małe znaczenie w tej grze.

 

Jeśli szukasz karty do wiedzmina 2 to możesz sporo tańszą kupić i zaoszczędzić.

 

GTX 750 bardzo mało pobiera WAT więc starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R7 260X lub GTX750, a zasilacz wystarczy do dwóch takich kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak League of Legends jak najbardziej daje radę nawet bez karty graficznej ale bez karty graficznej masakrycznie na najmniejszych klatkuję Wiedźmin 2. Nie no spokojnie mogę kupić kartę do 500zł a ogólnie jak by miało być taniej do tego Wiedźmina 2 to co byś zaproponował?

 

W takim razie która karta będzie lepsza dla tego procesora?

 

R7 260X czy GTX750?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem kupić gtx 750 2GB ,ale stwierdziłem ,że

- szkoda kasy

- wakacje itp

- oraz tak wydajna karta nie jest mi potrzebna i po prostu będzie się marnować.( głownie gram w skyrima ,cs go)

 

Jeżeli masz czas na granie i pieniądze i w przyszłości myślisz o lepszych grach (może jak przejdziesz wiedźka) to z drugiej strony dobra karta sie przyda.

 

Powiedz mi czy karta musi być nowa czy może byc używana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko0 i wyłącznie nowe karty wchodzą w grę :) Jakoś nie jestem przekonany do używek w żadne innew gry grać nie zamierzam w przyszłości też więc na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to karta się tylko będzie marnować jesli chodzi o cene do 500zł to GTX 750 jest najlepszy wyborem. nic innego ciekawego nie ma.

Jesli używki to hd 7850

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciekawe są ceny kart HD 7850 używanych z gwarancją, może się skusze duża jest różnica w niej a GTX 750 w moim przypadku? W sumie bardzo dużo jest też złych opinii o HD 7850, że ten model był wadliwy, wiuele osób mówi, że wylądował dużo razy na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hd 7850 jest wydajniejszą kartą jak byś zalicytował z gwarancją to byś sporo zaoszczędził.

Jeśli po prostu masz kasę to bierz gtx 750.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie bardzo dużo jest też złych opinii o HD 7850, że ten model był wadliwy, wiuele osób mówi, że wylądował dużo razy na gwarancji.

Bzdury. Chyba że kupili najtańsze wersje Vertexa to niedziwne że wadliwe, pewien znajomy kilka razy reklamował VTX 7850.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...