Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

andrzej33113

Słuchawki do csa

Rekomendowane odpowiedzi

Niemam ochoty juz bawić się w naprawe Fatalitek bo problem z kablem jest prosze o pomoc jakie kupić sluchawki do max 150zł, jak bedzie warto to max50zł dołoze. Gram głownie w CS mam do dupy dzwiekowke intergra H81m-p33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najpierw słuchawki potem karta, do uszkodzonych/słabych słuchawek nawet najlepsza karta nie pomoże, a porządne słuchawki czesto grają dobrze nawet ze słabego źródła. Zresztą w tej MSI jest ALC-887, nie ma dramatu.

 

Popieram HD668B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem cenę tych super luxów - 115 zł

co oznacza że pozostało coś jeszcze na jakąś kartę dźwiękową - np. Sound Blaster Audigy SE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem cenę tych super luxów - 115 zł

co oznacza że pozostało coś jeszcze na jakąś kartę dźwiękową - np. Sound Blaster Audigy SE

 

to już lepiej odpuścić temat,kupić słuchawki za 150zł i potem kupić jakiegoś Xi-fi music/gamer, czy xonara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak dam tą karte dzwiękową skoro karta graficzna piekarnik wieje na nią nic się nie stanie jak ja wepne do Pci-e i bedzie ciagle goraca pozatym mam tylko pci-e 1x czy tam 2x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup na razie te słuchawki, a jak będzie Ci przeszkadzać jakość dźwięku z integry to wtedy się możesz zastanowić. Są też DACe na USB jeżeli nie masz miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam że Superlux HD668B to najlepsze słuchawki jakie możesz kupić do 300 zł jeśli chodzi o gry

a nawet 500 zł nie ma sensu kupować lepszych chyba że zależy ci też na tym aby słuchawki były bardziej uniwersalne bo nie ukrywam że hd668b do muzyki to tak średnio wypadają ponieważ łupania basu to nie masz co szukać co najwyżej pomrukiwania zero podkoloryzowania więc słuchawki dla wielu osób wydają się zwyczajnie nudne zbyt surowe do muzyki ale co kto lubi lecz do gier to moim zdaniem perfekcja zwłaszcza za takie śmieszne pieniądze polecam je od dawna każdemu kto chce kupić słuchawki do gier i jeszcze nigdy nie spotkałam się aby ktoś nie był z nich zadowolony

składa się na to wiele czynników

dobra naturalna scena i separacja nawet setki strzałów nie zlewają się w całość

nie mają basu przeszkadzającego jedynie w grach

do tego świetne pozycjonowanie jak dorzucisz do niej kartę dźwiękową

jedynie wystrzegaj się xonarów bo kują w uszy z tymi słuchawkami

musisz kupić coś neutralnego albo ciemniejszego ale w tym segmencie cenowym ci nie pomogę niestety

bo jedyną styczność miałam z audigy zs2 gold

oraz dwa niemiłe wspomnienia z xonarami które zupełnie nie przypadły mi do gustu

także o karty tanie musisz zapytać kogoś innego ja ci pomogę dopiero od 150 zł w górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam że Superlux HD668B to najlepsze słuchawki jakie możesz kupić do 300 zł jeśli chodzi o gry

a nawet 500 zł nie ma sensu kupować lepszych chyba że zależy ci też na tym aby słuchawki były bardziej uniwersalne bo nie ukrywam że hd668b do muzyki to tak średnio wypadają ponieważ łupania basu to nie masz co szukać co najwyżej pomrukiwania zero podkoloryzowania więc słuchawki dla wielu osób wydają się zwyczajnie nudne zbyt surowe do muzyki ale co kto lubi lecz do gier to moim zdaniem perfekcja zwłaszcza za takie śmieszne pieniądze polecam je od dawna każdemu kto chce kupić słuchawki do gier i jeszcze nigdy nie spotkałam się aby ktoś nie był z nich zadowolony

składa się na to wiele czynników

dobra naturalna scena i separacja nawet setki strzałów nie zlewają się w całość

nie mają basu przeszkadzającego jedynie w grach

do tego świetne pozycjonowanie jak dorzucisz do niej kartę dźwiękową

jedynie wystrzegaj się xonarów bo kują w uszy z tymi słuchawkami

musisz kupić coś neutralnego albo ciemniejszego ale w tym segmencie cenowym ci nie pomogę niestety

bo jedyną styczność miałam z audigy zs2 gold

oraz dwa niemiłe wspomnienia z xonarami które zupełnie nie przypadły mi do gustu

także o karty tanie musisz zapytać kogoś innego ja ci pomogę dopiero od 150 zł w górę

 

 

Mam superluxy HD668b. Mają strasznie słabe pozycjonowanie i scene. Moje KOSSY UR40 biją je pod tym względem na głowe. Aż się ździwiłem jak dla testu zagrałem w KOSSUR 40 (używalem caly czas superluxów). Od tej pory siedze na kossach i naprawdę pozycjonowanie jest o wiele lepsze w CS-ie. Dźwięk może trochę odstaje (mniej basów i jaśniejszy dźwięk).

 

Do CS-a to bym już to chyba bym celował w HD681 EVO lub AKG K512 MKII

Obydwie pary są podłączone do xifi music.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o czym ty pieszesz co jak co

superluxy HD668b miałam na głowie wiele razy i nie wiem co ty tworzysz zwłaszcza polecając do grania przebasowane evo xD

 

nie pomyliło ci się z superlux hd681b ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...