Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Karpaj

Pytanie do ekspertów dotyczące możliwości szybszego internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem jednym z wielu Polaków, którzy codziennie przechodząc obok miliona reklam "kup internet 100mbp/s". "Nie patrz na nich - u nas 250mbp/s + dodajemy karmę dla kota za jedynie 2.99msc", ciągłe posiadam internet od neostrady jak sprzed dekady - 10mbp/s na papierze, realnie ~7-8mbps.

Możliwości łącza są najprawdopodobniej wykorzystanie w pełni - nie znam nikogo kto ma w mieście (bagatela 20tyś mieszkańców, 35km od Poznania) szybszy internet.

Wiem że podobna sytuacja ma miejsce w wielu mniejszych miastach, czy nawet obrzeżach większych miast - poza blokami ciężko znaleźć normalną ofertę za internet.

 

Pytanie w takim razie do ekspertów - czy jestem w stanie w tej sytuacji cokolwiek zrobić? Czy zebranie xxx głosów może włączyć jakąś magiczną machinę restrukturyzacji sieci w mieście? Czy jest jakakolwiek inna opcja nielimitowanego dostępu do internetu z normalną prędkością i opóźnieniem? Sat/kom?

Jeszcze jakbym sam używał tej sieci, to było by w porządku - ale kiedy 5 osób naraz coś robi, to praktycznie każdy korzysta z upośledzonej wersji internetu którą ja kojarzę jeszcze z czasów młodości, gdzie strony ładują się po minutę, a filmy na youtubie włącza się i pauzuje od razu, aby się załadowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakakolwiek inna opcja nielimitowanego dostępu do internetu z normalną prędkością i opóźnieniem?

 

Tak - indywidualnie negocjowana umowa z jednym z wielu ISP. Pytanie, czy jesteś gotów płacić więcej - dyskusja zaczyna się od ok. 500-1000zł za m-c (cena zależy mocno od tego ile nakładu będzie musiał ponieść operator, żeby Cię podłączyć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...