Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartek19933

Kierownica do PC do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję kierownicy do PC do 500zł. Nie jest mi potrzebny H-Shifter. Będę grał m.in. w te gry: Euro Truck Simulator 2, Assetto Corsa, Project Cars, Grid 2, Grid Autosport, City Car Driving. Wyczytałem, że dobrym wyborem w tej cenie byłaby kierownica Logitech Driving Force GT i mam kilka pytań:

 

1. Czy kierownica Logitech Driving Force GT o najlepszy wybór w cenie do 500zł?

2. W X-KOM ta kierownica kosztuje 389zł z gratisową przesyłką, gdzie w innych sklepach to przynajmniej 419zł + kw. Czy to nie jest jakaś "podpucha"? Dodatkowo na X-KOM widnieje gwarancja 36m, a w innych sklepach jest to 24m. Kupował ktoś może tą kierownicę z X-KOM i mógłby się wypowiedzieć, czy wszystko odbyło się dobrze i jak długa jest w końcu ta gwarancja?

3. Czytałem, że żeby uchronić następnego właściciela kierownicy przed problemem z realizacją gwarancji to nie można brać imiennego dowodu zakupu. Należy więc jako dowód zakupu wziąć paragon, tak?

4. Czy często trafiają się sztuki "martwe" lub uszkodzone od nowości?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na stronie Logitech'a na ile jest podawana gwarancja, w takich sieciówkach często ludzie walą babole w szablonach i dezorientują klienta, ale zawsze możesz użyć tego przeciw nim wystarczy zachować obraz aukcji :E

Co do samej kierownicy to dobry wybór Logitech robi jedne z najlepszych kierownic, co do tej ceny to może jakaś promocja na wakacje, sklepy teraz często dają jakieś oferty specjalne, na ceneo ceny zaczynają się od 410zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź na stronie Logitech'a na ile jest podawana gwarancja

Niby na stronie Logitecha jest wpis:

INFORMACJE O GWARANCJI

Trzyletnia ograniczona gwarancja na sprzęt

Ale nie wiem, czy to nie dotyczy jedynie sklepu Logitech.

 

 

promocja na wakacje

O tym nie pomyślałem, może sklep faktycznie taką fajną promocję zrobił :) . Logitecha G27 widzę u nich za 899zł również w przesyłką gratis, więc to by się zgadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...