Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BadDevil

Karta graficzna cena ok. 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam komputer (PC) z procesorem AMD-A8-6600K 4x3,9Ghz ze zintegrowaną kartą graficzną radeon hd8570d (o ile się nie myle współdzieli ona RAM komputera gdyż nie posiada własnego...)

+ 8GB Ram 1660Mhz

 

Zamierzam dokupić sobię kartę graficzną... na oku mam aktulnie GTX'a 760. Teraz mam pytanie, czy ten wybór jest dobry? Czy w podobnej cenie mógłbym wybrać cos lepszego? Oraz jeśli już kupię, jaką będę odczuwał różnicę w stosunku do starej karty... chodzi mi czy np. mógłbym zagrać w BF-3 (tak teraz mi nie wchodzi) oraz inne nowsze gry.

Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień platformę na i5 SB/IB z płytą główną. Sprzedaj swoją płytę i CPU i kup nową kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX760 będzie ok za 550-600zł z gwrancją na rok+. Za resztę pieniądzów kup tak jak kolega wyżej radzi i5 2generacji z płytą.

 

GT760 nowy za 1000zł to gruba przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mam już dokupić do tego procesor i wymienić płytę główną, z tego co widzę posiada ona wejście PCI-express x16, a procesor także chyba nie jest najgorszy, to chciałbym przyczynę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój procesor jest zdecydowanie za słaby do uciągnięcia porządnego GPU. Nawet jak wsadzisz grafę za 1000 złotych, to końcową wydajność ograniczy procesor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój procesor jest zdecydowanie za słaby do uciągnięcia porządnego GPU. Nawet jak wsadzisz grafę za 1000 złotych, to końcową wydajność ograniczy procesor.

Nie stać mnie żeby kupować wszystko na raz... A do takiego gtx760/770 wystarczy mój aktualny procek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na testy tego procesora to zobaczysz ,że jest on słaby i ograniczy nawet podejrzewam gtx 660 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajność Phenoma II 955 na stocku :E W nowsze gry nie pograsz na tym procesorze nawet jakbyś tam Titana X wsadził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz kasy, żeby kupić więcej części, to zacznij narazie od płyty głównej i procka i5. Bo szkoda pchać do tej budy dobrą grafe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...