Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Noix

Router do ~230zł

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, potrzebuję router do neostrady, maksymalny budżet 250zł z wysyłką! Chcę żeby miał porty USB i jak najlepszy zasięgi WiFi (dużo urządzeń w domu korzystających z sieci bezprzewodowej). Wydaje mi się, że ten

 

http://www.karen.pl/product/181378/Sprzet_komputerowy_/Sieci_i_komunikacja/TP_Link_TD_W8970.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=NiePromo

 

będzie całkiem okej. Ktoś coś doda od siebie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko i bardzo polecam Linksys x1000-EE.

 

Co w nim takiego genialnego?? :E

 

Mialem go 3 lata temu i mi zmienail haslo do uslugi sam z siebie przez co mialem synchro, a nie laczyl sie z usluga, a firmware-u nowego jak widze od tamtej pory nie wydali bo Linksysa juz nie ma tylko kupil ich Belkin, a Belkinowi wisi aktualizacja sprzetu Linksysa. To, ze sa sprzedawane produkty Linksysa poid nazwa Linksys o niczym nie swiadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, dobry będzie miał zasięgi WiFi? Bo na tym mi najbardziej zależy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten Linksys X1000 WiFi mieszkane a pow. 75m2 zasięg mam 2-4 kreski WiFi, ADSL "daleko od centrali" bardzo dobrze trzyma połączenie.

Problem słońca router czarny leży w oknie przegrzewa chip procesor 50C zawiesza się restart około co 7 godzin. Poprawa chłodzenia OK. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...