Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

edikiu

nvlddmkm.sys błąd bluescreen

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wczoraj gdy włączyłem sobie cs'a wywaliło mi bluescreena z błędem 0x116 błąd dotyczył nvldddmkm.sys. Komputer działa mi normalnie w trybie awaryjnym a po odinstalowaniu sterowników graficznych również w trybie normalnym. próbowałem większości porad które znalazłem w internecie w tym zamiana pliku nvlddmkm.sys, odistalowywanie i instalacja sterowników. Nie mogę zainstalować starszych sterowników gdyż wyskakuje mi błąd mówiący iż nie znalazły kompatybilnego sprzętu. ccleaner mi się wo góle nie włącza przeinstalowałem go i ściągnąłem wersje portable nic to nie dało. po zainstalowaniu sterowników i nie zresetowaniu komputera nie mogę wejść do ustawień nvidi. Moja karta graficzna to gtx 460.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyj programu Display driver unistaller, potem zainstaluj nowe sterowniki z instalki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo na moim starym GeForce,prawdopodobnie pada ci grafika :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich potrzebujących których uw błąd dosięgł niestety winą są zimne styki a ostatnim bastionem nadziei jest wypieczenie karty w piekarniku ale to już sobie wygooglujcie. Bywajcie!

@edit. Karta została dziś przezemnie wypieczona i pięknie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zimne styki tylko zimne luty.Miliard razy klepany temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...